Google ievieš Pinterest līdzīgu aplikāciju ar nosaukumu Keen

Uzņēmumam Google pieder iekšējais inkubators, kas rada eksperimentālas lietotnes un pakalpojumus. Komanda ar nosaukumu Area 120 ir laidusi klajā lietojumprogrammu Keen – potenciālo Pinterest sāncensi. Tas izmanto Google mašīnmācības zināšanas, lai radītu dažādas tēmas. Tā ir pieejama tīmeklī un Android ierīcēs. Aplikācijas līdzdibinātājs CJ Adams apgalvo, ka Keen būs alternatīva bezjēdzīgai tiešsaistes plūsmas šķirstīšanai.

Adamsa bloga ierakstā teikts, ka Keen aplikācijā jāizvēlas, kam jūs veltīsit vairāk laika, un pēc tam no tīmekļa un uzticamu cilvēku loka tiek iegūts saturs, kas palīdzēs to panākt. Vēlmes var būt par jebkuru tēmu neatkarīgi no tā, vai tā ir pašceptas maizes gatavošana, putnu vērošana vai jebkas cits. Keen ļauj izvēlēties jums tīkamāko saturu, dalīties savos atklājumos ar citiem un atrast jaunu saturu, pamatojoties uz saglabāto.

Taču tas nav nekas jauns. Gandrīz visu sociālo mediju plūsmas mēģina personalizēt saturu atbilstoši katra interesēm. Un Pinterest jau ir aizņēmis to tirgus pusi, kas ir vērsta uz jaunu hobiju veidošanu. Turklāt Keen ļoti uzkrītoši ir mēģināts atdarināt pinboard stila vizuālo dizainu.

Galu galā, kas tad  Keen ir tāds, kas nav Pinterest? Galvenokārt, tam ir Google zināšanas mašīnmācībā, kas ļauj atrast katram vispiemērotāko saturu. Taču Pinterest mēģina neatpalikt, un arī veic lielu ieguldījumu mākslīgā intelekta piesaistē.

Bet ir arī jautājums par to, ko pati Google iegūst no šī projekta. Uzņēmums nekad nav spējis ielauzties sociālajā telpā – vietā, kas ģenerē datus reklāmu mērķauditorijas atlasei. Pinterest stila sociālais tīkls patiešām ļautu tam novērot lietotāju intereses un šo informāciju apkopot. Un šķiet, ka Keen apkopotie dati tiek salīdzināti ar visu pārējo, ko Google jau zina par saviem lietotājiem. Lietojumprogrammā Keen var ielogoties, izmantojot Google kontu, un, noklikšķinot uz konfidencialitātes sadaļas, atveras tā pati Google privātuma politikas lapa.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us