Google Area 120 izlaiž jaudīgu AI dokumentu skeneri “Stack”

Google Area 120 Stack dokumentu skeneris

Area 120, kas ir Google eksperimentālo projektu inkubatora programma, izlaidusi jaunu lietotni ar nosaukumu “Stack”, kura aizņēmusies meklēšanas giganta jaudīgā DocAI rīka pamatā esošo tehnoloģiju. Kā teikts lietotnes aprakstā: “Stack” ir PDF skeneris, dokumentu kārtotājs un detaļu meklētājs – viss vienā. Skeneris ievērojami uzlabo lietotāja pieredzi, automātiski klasificējot dokumentus un ļaujot meklēt vajadzīgo ne tikai dokumenta nosaukumā, bet arī visā tekstā.

Idejas autori nāca klajā ar lietotni, kas izmanto DocAI un tās mākslīgā intelekta tehnoloģiju, lai uzlabotu čeku, rēķinu un citu svarīgu dokumentu skenēšanas procesu. Lietotnē, kas paredzēta Android lietotājiem, tiek izmantota Google biometriskā autentifikācija, tāpēc, lai aizsargātu svarīgus dokumentus, programmatūras atbloķēšanai var izmantot sejas atpazīšanu vai pirkstu nospiedumu skenēšanu. 

Stack

Lietotne, tāpat kā daudzi citi Google eksperimentālie (un dažreiz ne tik eksperimentālie) projekti, tiek palaista, cerot, ka lietotājiem tā vienkārši iepatiksies, nevis ar pievienotu uzņēmējdarbības modeli vai noteiktu plānu. Lietotnes izstrādātāji uzsver, ka šīs ir tikai pirmās “Stack” palaišanas dienas, kas nozīmē, ka tajā joprojām var parādīties dažādas kļūdas. 

Pagaidām šī aplikācija, šķiet, ir nopietna konkurente parastajiem dokumentu skeneriem, tāpēc, ja meklē jaunu alternatīvu savai pašreizējai dokumentu skenēšanas lietotnei, ir vērts izmēģināt šo jaunumu, kas ir labs veids, kā organizēt savus dokumentus. 

Aplikācija pieejama Google Play Store – ŠEIT.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us