Gmail tagad var iestatīt kā noklusējuma iOS 14 e-pasta lietotni

Google nupat izlaiduši oficiālu Gmail atjauninājumu, ļaujot to iestatīt kā noklusējuma e-pasta lietojumprogrammu iOS 14 ierīcēm.

Operētājsistēmā iOS 14 – kuru Apple izlaida pagājušajā nedēļā – lietotājiem tika pievienota iespēja iestatīt trešo pušu e-pasta lietojumprogrammas kā noklusējuma programmas iPhone un iPad ierīcēm, kurās darbojas jaunākā Apple operētājsistēmas versija. Bet izstrādātājiem joprojām bija jāpievieno atbalsts šai funkcijai, kas pieejama jaunākajā Gmail atjauninājumā.

Kad esat instalējis jaunāko operētājsistēmas versiju, vienkārši dodieties uz iOS lietotni “Iestatījumi”, atlasiet izvēlni “Gmail” un atrodiet nesen pievienoto izvēlni “Noklusējuma e-pasta lietotne”. Google arī saka, ka iOS 14 un Gmail aplikācijas lietotāji tiks nodrošināti ar instrukcijām, tiklīdz lietotne būs atjaunināta un uzstādīta.

Ir svarīgi atzīmēt, ka iOS programmatūrā, šķiet, ir ieviesusies darbības kļūda. Pēc tālruņa vai planšetdatora restartēšanas tā automātiski pārslēdz trešo pušu pārlūkprogrammu un e-pasta lietojumprogrammas atpakaļ uz Apple noklusējuma Mail un Safari. Apple vēl nav komentējuši šo jautājumu vai paziņojuši, kad tas tiks risināts.

Paziņojums par Gmail iOS 14 uzstādījumiem

Google ir pilnībā izmantojuši Apple jaunās noklusējuma lietotņu iespējas. Uzņēmums jau ir pievienojis Chrome atbalstu, kas ļāva šo pārlūkprogrammu iestatīt kā noklusējuma pārlūku operētājsistēmā iOS 14 vēl pirms Apple programmatūras galīgās versijas izlaišanas.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8761/ka-sava-iphone-uzstadit-ios-14/
http://datuve/raksts/8756/ka-uzstadit-ipados-14-sava-ipad-plansetdatora/
http://datuve/raksts/8749/pamaciba-ka-sava-apple-watch-pulksteni-uzstadit-watchos-7/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us