Garage 48 dalībnieki varēs pretendēt uz 15 000 eiro Samsung aplikāciju grantu

Samsung Electronics Baltics Baltijas talantīgāko aplikāciju izstrādātāju atbalstam ir izveidojis Samsung aplikāciju grantu, uz kuru kā pirmie varēs pretendēt šajā nedēļas nogalē notiekošā Baltijas aplikāciju izstrādātāju pasākumā Garage 48 Riga dalībnieki. Granta mērķis ir atbalstīt un Samsung produktos iekļaut aizvien jaunas tieši vietējo patērētāju vēlmēm un vajadzībām pielāgotas aplikācijas. Garage 48 jaunie izstrādātāji varēs pretendēt uz Samsung aplikāciju grantu līdz pat 15 000 eiro apmērā atraktīvākās un inovatīvākās idejas realizācijai.

Samsung Electronics Baltics šogad Latvijā un Igaunijā notiekošos Garage 48 pasākumus atbalstīs, sniedzot iespēju aplikāciju izstrādātājiem saņemt līdzekļus savu ideju īstenošanai trijās kategorijās – Android operētājsistēmas aplikācijas, Samsung Bada operētājsistēmas aplikācijas, kā arī aplikācijas, kas paredzētas jaunākajiem Smart TV televizoriem. Profesionāla žūrija izskatīs visas Garage 48 pasākumu dalībnieku iesniegtās aplikāciju idejas un vērtēs to atbilstību Samsung aplikāciju granta saņemšanas nosacījumiem. Katrā no minētajām kategorijām ir pieejams viens grants 5000 eiro apmērā.

„Mūsu piedāvātais Samsung aplikāciju grants ir lielisks atbalsts ikvienam jaunu un novatorisku ideju autoram, lai palīdzētu sasniegt savas idejas realizāciju. Tieši pilnais idejas realizācijas cikls, ko piedāvājam talantīgākajiem aplikāciju izstrādātājiem, ļaus tiem likt pamatus veiksmīgai uzņēmējdarbībai šajā jomā un gūt neatsveramu pieredzi. Ceru, ka Garage 48 darbs būs produktīvs un mums būs iespēja atbalstīt kādas patiešām labas idejas realizāciju,” stāsta Ēriks Eglītis, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju tirdzniecības nodaļas direktors.

Garage 48 Riga pasākuma laikā Samsung pasniegs arī trīs veicināšanas balvas atraktīvāko un inovatīvāko ideju autoriem.

No 25. līdz 27. martam Rīgas ekonomikas augstskolā notiekošais pasākums Garage 48 Riga pulcēs vairāk nekā 100 cilvēkus, kas ir gatavi radīt unikālas aplikācijas ar vēl neredzētām funkcijām. Visi pasākuma dalībnieki 48 stundas strādās 15 komandās, lai kopīgiem spēkiem realizētu dažādas aplikāciju idejas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us