G4S laiž klajā Latvijā pirmo virtuālo kalkulatoru mājokļa drošībai

Vadošā drošības risinājumu kompānija AS G4S Latvia laidusi klajā Latvijā pirmo virtuālo kalkulatoru mājokļa drošībai, kas ikvienam interesentam ļauj bez maksas aprēķināt drošības sistēmas iekārtu un pakalpojumu izmaksas savam mājoklim.
G4S Latvia pārstāvji norāda, ka virtuālā un interaktīvā projekta mērķis ir informēt un izglītot klientus, kā arī sniegt plašāku izpratni par drošības pakalpojumiem. Ar kalkulatora palīdzību var uzzināt konkrētās drošības sistēmas iekārtas darbību, kādā gadījumā aktivizējas trauksmes signāls un kā tiek saņemta palīdzība.
Tāpat jaunais G4S Latvia projekts ietver interaktīvu ceļvedi, kur atspoguļoti riski, kādos aktivizējas signalizācija, kā darbojas attiecīgie detektori un kurās telpās tos nepieciešams uzstādīt.

Jolanta Māziņa, AS G4S Latvia Tirdzniecības pārstāve: „Mūsu ikdienas pieredze rāda, ka sabiedrībā kopumā ir nepilnīga izpratne par drošības sistēmām un signalizācijas iekārtu iespējām. Proti, signalizācijas sistēmas joprojām galvenokārt tiek izvēlētas ar mērķi nodrošināties pret laupīšanas un zādzību riskiem, nevis, piemēram, uguns nelaimes draudiem, kas izplatīti daudz biežāk un ir ievērojami bīstamāki kā cilvēkiem, tā īpašumam. Tādēļ radās doma izveidot saprotamu un visiem pieejamu platformu, kur vienkāršā veidā ikviens var uzzināt, kā signalizācijas iekārtas pasargā mājokli dažādās ārkārtas situācijās. Virtuālais kalkulators mājokļa drošībai palīdzēs gan to mājokļu īpašniekiem, kuri līdz šim nav izmantojuši drošības pakalpojumus, gan tiem, kuriem drošības sistēma jau ir, un to vēlas papildināt.”

[b]Virtuālais kalkulators – objektīvam priekšstatam par pakalpojumu izmaksām nozarē[/b]

J. Māziņa norāda, ka virtuālais un interaktīvais kalkulators uzskatāmi ļauj salīdzināt izmaksas un gūt objektīvu priekšstatu par standarta pakalpojumiem un vidējām izmaksām drošības pakalpojumu nozarē Latvijā.

Jolanta Māziņa: „Kalkulators īpašuma saimniekiem ļauj pašiem izvērtēt un izvēlēties nepieciešamos drošības risinājumus konkrētam mājoklim, noskaidrot cenas un izprast, kā tās veidojas. Tas ir būtiski, jo šobrīd tirgū pakalpojumu cenu veidošanās process nav caurspīdīgs. Vairumā gadījumu cenu politika un standarta prasības nav izprotamas. Nereti tiek izmantots arī cenu dempings. Tādēļ šo projektu vērtēju ne vien kā klientu ērtību, bet arī kā soli pretī nozares sakārtošanai.”

Virtuālais mājokļa drošības kalkulators sastāv no anketas, kas ietver vispārējus jautājumus par mājokli, pakalpojuma izvēles, servisa pakalpojumiem un iekārtu izvēles sadaļas. Izvēloties klienta interesējošos iekārtas un pakalpojumus, virtuālā sistēma automātiski aprēķina drošības sistēmas un ikmēneša abonēšanas izmaksas. Aizpildot Kalkulatoru, klients var pieteikties arī individuālai bezmaksas vizītei un saņemt speciālista konsultāciju un piedāvājumu savam mājoklim.

Skatiet: [url=http://www.g4sapsardze.lv/lv/kalkulators]g4sapsardze.lv/lv/kalkulators[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us