G.Skill izlaiž Falcon II SSD, kas izmanto jauno Indilinx ECO kontrolieri

2009. gada 11. novembris, Taipeja, Taivāna – G.Skill International Co. Ltd., maksimālas veiktspējas atmiņu un pārliecinošas kvalitātes SSD ražotājs, šodien izlaidis Falcon II SATA II 2,5″ SSD.

Ar jauno Indilinx ECO kontrolieri apveltītais Falcon II SSD veido izcili saderīgu pāri kopā ar jaunāko 34 nm NAND zibatmiņu, kam ir pozitīvs iespaids uz produkta cenu, tādējādi padarot to zemāku. Līdz ar lielu 64 MB DRAM kešatmiņu un īpašu kontroliera arhitektūru, Falcon II SSD gādā par perfektu, no aizturēm brīvu stabilitāti un ilgu dzīvotspēju, ko nodrošina algoritms, kas atbild par SSD nolietojuma izlīdzināšanu. 64 GB SSD veiktspēja novērtēta ar 220/110 MB sekundē (attiecīgi lasīšanas/rakstīšanas ātrums), savukārt 128 un 256 GB SSD novērtēti ar iespaidīgiem 220/150 MB sekundē.
[img]http://datuve/images/upload/20091112160025.jpg[/img]
Papildus Falcon II būs jaunākā Indilinx 1819 versijas programmaparatūra (firmware), kas nodrošinās Windows 7 komandas TRIM atbalstu. Falcon II SSD ir ideāls augstas veiktspējas un stabilitātes risinājums Windows 7 lietotājiem.

Visiem G.Skill Falcon sērijas SSD ir divu gadu garantija, turklāt kompānijas [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Failure_Analysis_Engineer]FAE[/url] komanda ir vienmēr gatava gādāt par tehnisko atbalstu tās klientiem tiešsaistes forumos, pa telefonu un e-pastu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us