Fotogrāfa Mārča Baltskara ieteikumi attēlu uzņemšanai ar Huawei P9

Šā gada 6.aprīlī tehnoloģiju uzņēmums Huawei Technologies Ltd. Londonā iepazīstināja ar savu jaunāko flagmani Huawei P9, kas tapis sadarbībā ar ikonisko vācu kameru ražotāju Leica Camera AG. 18.aprīlī viedtālrunis tika prezentēts arī Latvijā.

Prezentācijas laikā fotogrāfs Mārcis Baltskars, pēc viedtālruņa testēšanas, klausītājiem deva vairākus padomus, kā, izmantojot Huawei P9 divas kameras, veidot profesionālas kvalitātes attēlus. Fotogrāfs arī pastāstīja par dažādajiem fotografēšanas režīmiem un kādos apstākļos, kuri režīmi ir piemērotāki.

1.Ja nepieciešams fotografēt sliktos gaismas apstākļos, labāk izmantot melnbalto režīmu. Bildei ievērojami mazāk trokšņu un uzlabojas attēla kvalitāte. Arī ikdienā var iegūt ļoti skaistus foto šajā režīmā.

huawei p9

huawei p9

2.Lai izdotos kvalitatīvākas un pareizāk noeksponētas bildes, ieteiktu izmantot dalīto fokusēšanas un gaismas mērīšanas rīku. Izvairīsieties no ļoti gaišiem vai ļoti tumšiem laukumiem uz bildes.

3.Iespējams fotografējot mainīt diafragmas atvērumu, līdz ar to ļoti ērti manipulēt ar asuma dziļumu. Svarīgi, ka to iespējams izdarīt arī jau gatavai bildei, šādi iegūstot skaisti izplūdušu fonu.

huawei p9

huawei p9

4.Telefonā pieejams arī speciāls režīms brīnišķīgu nakts foto uzņemšanai. Galvenais neaizmirst līdzi paņemt kādu nelielu statīvu kurā iestiprināt telefonu, jo bez tā nekas neizdosies. Bilžu ekspozīcijas ilgums ir pat līdz 30 sekundēm. Skaistas, kvalitatīvas bildes garantētas. Parastajā foto režīma tumsā nekas tāds nesanāk.

huawei p9

huawei p9

5.Foto režīms kurā iespējams veidot dažādus zīmējumus ar gaismu. Brīva vaļa iztēlei. Bet arī šim režīmam, lai iegūtu tiešām kvalitatīvus foto, ir nepieciešams statīvs. Un ja gribās piezīmēt pilnu kadru, tad būs labāk, ja kāds draugs palīdzēs “neizkāpt” ārā no kadra. Tomēr, ja gribās piedalīties visiem vai esi viens, var uz zemes atzīmēt kadra robežas.

huawei p9

6.Reizēm ērti ir izmantot iespēju uzņemt foto nevis spiežot kādu pogu, bet ar pirkstu atzīmējot vietu ekrānā, kur nepieciešams asums. Kamera pati automātiski nofokusēsies un uzriez uzņems foto.

huawei p9

7.Vēl viena opcija paredzēta, kad grūti noķert cilvēku smaidus foto. Šim telefonam ir funkcija – bildē tikai tad kad kāds pasmaida.

8.Kustīgs objekts kuru grūti noķert fokusā? Atzīmē ekrānā kurš tas ir un telefons automātiski visu laiku fokusēsies uz to.

Jaunais Huawei P9 viedtālrunis Latvijā būs pieejams aprīļa beigās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us