Fortnite uzsāk koncertu sēriju, kas, cerams, kļūs par mākslinieku “koncerttūru pieturu”

Mūzika drīz kļūs par daudz lielāku Fortnite daļu. Epic paziņo par jaunu, trīs nedēļu ilgu koncertu sēriju, kas notiks spēles ‘Party Royale’ salā. Tā sākas ar Dominic Fike uzstāšanos 12. septembrī un tiks pārraidīta no pavisam jaunas Losandželosas studijas, kas būvēta tieši spēles iekšējiem koncertiem. Tas viss ir daļa no lielāka plāna, lai Fortnite virtuālā skatuve kļūtu par nozīmīgu vietu mūziķiem.

Fortnite pārstāvis Neits Nanzers skaidro, ka šī vieta ir kā viens no mākslinieku turneju pieturas punktiem. Tas ir unikāls veids, kā uzstāties publikas priekšā.

Epic pie šī projekta ir strādājuši jau labu laiku. Aprīlī pirmo reizi tika atklāta ‘Party Royale’ – atsevišķa sala Fortnite robežās – un tajā starp citām atrakcijām ir gan koncertu skatuve, gan teātra telpa. Pagaidām uz skatuves ir uzstājušies tādi mākslinieki kā Diplo, Steve Aoki, Deadmau5 un Kenshi Yonezu, savukārt teātris izmantots Tenet treilera, ņirgāšanās par Apple “Nineteen Eighty-Fortnite” izrādīšanai un pat diskusijām par rasismu Amerikā.

Lai šādas uzstāšanās interesentiem varētu piedāvāt biežāk, Epic uzbūvēja to, ko tā raksturo kā modernāko studijas telpu Losandželosā. Tai ir masīva LED siena un grīda, kā arī robokameras, kuras var vadīt attālināti. Lai gan iepriekšējie pasākumi bija veiksmīgi, tie bija diezgan ierobežoti, jo dīdžejiem bija jāuzstājas savās mājās. Studijas mērķis ir padarīt koncertus lielākus un iespaidīgākus, sākot jau ar Fike. Mākslinieks uzstāsies kopā ar savu grupu un pirmo reizi atskaņos savus jaunos singlus tiešraidē.

Nākotnē Epic komanda cer izmantot skatuvi, lai apvienotu jauktās un papildinātas realitātes efektus (angļu: mixed reality; augmented reality). Nanzers arī saka, ka Epic vēlas padarīt šos pasākumus ilgākus. Daudzi no agrīnajiem ballīšu koncertiem ilga 10–15 minūtes, taču nākotnē tie varētu būt 40-45 minūtes gari.

Galīgais mērķis ir pārveidot Fornite virtuālo norises vietu par neatņemamu mūzikas skatuves daļu. 

Līdzīgi kā jaunie mākslinieki, izdodot jaunu albumu, spēlē Fallon vai Saturday Night Live šovos, tā Fortnite veidotāji vēlas izveidot līdzīgu “skatuvi”, kur mākslinieki varētu uzstāties vairāk kā 350 miljonu Fortnite spēlētāju priekšā.

Paredzams, ka šīs koncertu sērijas pastāvēšana neietekmēs tādus Fortnite lielos mūzikas notikumus kā, piemēram, Marshmello un Trevis Scott. Tie vilina desmitiem miljonu spēlētāju, taču to noorganizēšana prasa arī ilgu laiku – starp abiem notikumiem bija pilns gads. Tikmēr ‘Party Royale’ koncertu mērķis ir mazāka mēroga uzstāšanās, kas var palīdzēt aizpildīt šīs garās pauzes starp lielajiem koncertiem.

Jaunā koncertu sērija sākas 12. septembrī plkst. 17:00 ET (tā tiks atkārtoti pārraidīta vēlāk sestdien un svētdien), un Epic saka, ka tiks arī paziņots vairāk mākslinieku gaidāmajiem koncertiem 19. un 26. datumā.

Saistītais saturs:

http://datuve/raksts/8613/magenta-lo-fi-player-lauj-izveidot-pasam-savu-virtualo-muzikas-istabu/
http://datuve/raksts/8617/witcher-3-iznak-jauns-bezmaksas-next-gen-atjauninajums-ps5-xbox-series-x-un-pc/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us