Firefox Mobile oficiāli pieejams

Pēc vairāku mēnešu beta testa versijas iznākšanas, Firefox interneta pārlūka mobilā versija tagad ir pieejama viedtelefona Nokia N900 īpašniekiem. Mozilla darbojas arī uz citiem viedtelefoniem, kuros ir Windows Mobile un Google Android operētājsistēmas.

Mozilla bloga ieraksts pauž, ka Firefox mobilajā versija ir iekļautas tādas funkcijas kā vairāku cilņu izmantošana pārlūkā un “ Weave Sync”, kas sinhronizē lietotāja cilnes, pārlūkošanas vēsturi, grāmatzīmes un paroles starp datoru un mobilo telefonu.

Weave Sync ir viens no aptuveni 40 paplašinājumiem, no kuriem lietotājs var izvēlēties sev tīkamākos. Citi paplašinājumi ietver dažādus reklāmu bloķētājus, Twitter izvēlni, kas atvieglo tvītošanu, jo to iespējams darīt caur adreses logu un citus Firefox populārākos paplašinājumus.

Programmas piedāvājumā ir iekļauts arī Youtube paplašinājums, kas ļauj skatīties video no šīs vietnes. “ Mozilla pēdējā brīdī ir izņēmuši integrēto Flash atbalstu no pārlūka, tādēļ, ka tas pasliktināja pārlūka darbības rādītājus,” ziņoja Mozillas pārstāvji 27. janvārī.

IPhone un Blackberry īpašniekiem šoreiz gan nav par ko priecāties, jo Firefox Mobile savās ierīcēs viņi nevarēs iedabūt, jo šis pārlūks nav saderīgs ar RIM Java bāzētu operētājsistēmu un iPhone vispār neesot apspriešanas vērts gadījums pēc Mozillas pārstāvju domām. Mozilla gan nesaskata nekādas problēmas pielāgot savu pārlūku, lai tas darbotos uz Symbian operētājsistēmas, bet viņiem pagaidām neesot nekādu plānu tuvākajā nākotnē, lai paveiktu šo darbiņu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us