Festivālā Positivus – jau šobrīd

Tuvojoties vasaras nozīmīgākajam mūzikas notikumam – festivālam Positivus – Uzziņu dienests 1188, festivāla apmeklētāju ērtībām, ir izveidojis 360 grādu virtuālu festivālā teritorijas karti, kas ļauj jau šobrīd iepazīt pasākuma norises vietu un plānoto aktivitāšu zonas. Savukārt, tiem, kas vēl nav tikušie pie savas Positivus festivāla biļetes, to iespējams iegūt, līdz 28.jūnijam izspēlējot 1188 komandas sagatavoto interaktīvo spēli.

„Zinot to, cik liels ir apmeklētāju skaits pasākuma norises dienās, gandrīz neiespējami ir uz vietas izstaigāt visas pasākuma norises zonas un pēc tam izvēlēties sev tīkamāko. Tāpēc mūsu komanda ir pacentusies, lai jau šobrīd, veicot virtuālo pasākuma tūri, katram apmeklētajam ir skaidrs, kas un kurā vietā festivāla teritorijā atradīsies,” skaidro Valters Māziņš, Lattelecom BPO izpilddirektors.

Tāpat 1188 komanda ikvienu interesentu aicina iesaistīties spēlē – virtuāli izstaigājot pasākuma norises vietu un savācot 1188 logotipa elementus, iespējams laimēt ieejas biļetes uz Positivus festivālu, kā arī saņemt citas veicināšanas balvas no festivāla atbalstītājiem. Spēles noteikumi paredz, ka katru dienu tiek izlozētas balvas no spēles atbalstītājiem, savukārt, reizi nedēļā viena biļete uz Positivus festivālu. Vairāk par spēli un tās noteikumiem: [url=http://www.1188.lv/spele/positivus/app/]http://www.1188.lv/spele/positivus/app/[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us