Facebook Vanish Mode ļauj nosūtīt pazūdošos ziņojumus

Facebook Vanish Mode

Facebook ievieš populāro funkciju, kas pieejama tādā aplikācijā kā, piemēram, Snapchat, un to sauc par Vanish Mode. Jaunā funkcija ir īslaicīgs ziņojumapmaiņas režīms gan Facebook Messenger, gan Instagram. Tas ļaus nosūtīt tekstu, fotoattēlus, balss ziņojumus, emocijzīmes un uzlīmes, kas pazudīs tiklīdz otrs to ir apskatījis. 

Daži lietotāji, iespējams, jau ir pamanījuši Vanish režīmu Messenger tērzēšanas iestatījumos, jo Facebook jau lēnām sācis tā ieviešanu. Vietnē Instagram daži Vanish Mode elementi jau ir daļa no tiešās ziņojumapmaiņas galveno funkciju komplekta, tostarp fotoattēlu un videoklipu pazušana, tiklīdz tie ir apskatīti.

Foto: Facebook

Facebook īslaicīgā ziņojumapmaiņa lielākoties ir veids, kā piesaistīt jaunākus viedtālruņu lietotājus, kuri ir pieraduši pie tērzēšanas lietotnēm un platformām, kur viņiem nav jāpublicē ziņas publiski un jāriskē, ka vēlāk tās varētu tikt izpaustas sociālajā vidē. Pirmais, kas popularizēja īslaicīgus ziņojumus ar Stories un DM dizainu, bija Snapchat. Facebook kopš tā laika ir pārņēmis daudzas šī konkurenta funkcijas un ieviesis tās Messenger, Instagram un WhatsApp lietotāju pasaulē.

Vanish Mode režīms abās lietotnēs tiks parādīts kā atsevišķa opcija, kuru varēs ieslēgt un izslēgt jebkura konkrēta čata iestatījumos. Režīms iesākumā nebūs pieejams grupu čatos.

Lai aktivizētu šo režīmu, arī otrai sarunā iesaistītajai personai ir jāpiekrīt Vanish Mode izmantošanai sarakstē. Messenger un Instagram arī paziņos, ja režīma darbošanās laikā tiks uzņemts ekrānattēls.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us