Facebook Samsung Latvija lapai piešķirts oficiāls statuss

Facebook oficiāli ir apstiprinājis Samsung Electronics Latvija lapu, tādējādi Samsung ir pirmais tehnoloģiju ražotājs pasaulē un pirmais uzņēmums Latvijā, kam ir oficiāli apstiprināta (verified) lapa šajā sociālajā tīklā.

Facebook šo funkciju ieviesis pirms nepilniem diviem mēnešiem, un šajā īsajā laikā Samsung Latvija lapa ierindojusies starp tādām pasaulē populārām apstiprinātajām lapām kā, Coca-Cola, McDonald’s, Mercedes-Benz, H&M un citām.

Oficiāli apstiprināta Facebook lapa nozīmē to, ka tajā pieejamā informācija ir autentiska un tās pārstāvētais zīmols uzņemas pilnu atbildību par lapā ievietoto informāciju. Šādas lapas Facebook tiek izceltas ar zilu ikonu.

„Samsung Latvija Facebook lapa ir reģistrēta 2010. gada 12. oktobrī. Profila panākumus nodrošina pārdomāta sociālo mediju komunikācijas stratēģija, tai skaitā radoša satura veidošana, tehnisks atbalsts lapas sekotājiem, dažādas kampaņas un aplikācijas. Samsung lapas sekotāji ir pirmie, kuri uzzina produktu jaunumus, saņem informāciju par sistēmu atjauninājumiem un ierīcēm pieejamo saturu. Ikvienam šai lapā ir iespēja uzzināt par savu esošo un vēlamo Samsung ierīci ērti, ātri un atraktīvā veidā, piemēram, uzspēlējot kādu digitālu spēli,” stāsta Samsung digitālā satura vadītāja Ieva Valpētere.

Resurss: www.samsung.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us