Facebook pievieno jaunu reakcijas pogu

Facebook paplašina savu līdzšinējo reakciju klāstu ar “rūpju” reakciju, lai palīdzētu cilvēkiem izrādīt atbalstu. Facebook cer, ka šī reakcija, kurā attēlota seja, kas apskauj sirdi, palīdzēs cilvēkiem pandēmijas laikā justies mazliet vienotākiem ar saviem draugiem un ģimeni.

Rūpju reakcija Facebook būs pieejama jau nākamnedēļ un tā atradīsies pie citām līdzīgām pogu reakcijām. Facebook Messenger lietotnē būs pieejama cita rūpju reakcija – pukstoša sirds. Messenger lietotnē jau ir pieejama neanimēta sirds reakcija, tomēr lietotājiem tiks dota iespēja pārslēgties uz jauno, nospiežot un turot nospiestu noklusējuma sirds reakcijas pogu.

Šie jaunie papildinājumi ir nelieli, salīdzinot ar daudz lielākām problēmām, ar kurām šobrīd saskaras Facebook. Vakar tehnoloģiju gigants paziņoja, ka cilvēkiem, kuri dalās ar nepatiesu informāciju saistībā ar COVID-19, ziņu plūsmā tiks pievienotas ziņas, kas brīdinās par nepatiesa satura izplatīšanu.

Pandēmijas dēļ Facebook ir pieredzējis ievērojamu lietošanas pieaugumu visā pasaulē, jo daudzi cilvēki uzturas telpās un pašizolējas. Lai gan Facebook lietojums ir pieaudzis, uzņēmums marta beigās norādīja, ka tā finanses tiek negatīvi ietekmētas digitālo reklāmu izdevumu samazināšanās dēļ.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us