Facebook pieejams jauns “klusuma režīms”

Facebook vakar paziņoja par pilnīgi jaunu “Quiet Mode” jeb klusuma režīmu savai lietotnei, kas noklusinās lielāko daļu uzlecošo paziņojumu. Brīdī, kad tiks atvērta Facebook aplikācija, tas atgādinās, ka šis režīms ir ieslēgts.

Šobrīd vēl nav pieejams pilns saraksts ar paziņojumiem, kas jaunajā režīmā tiks noklusināti. Uzņēmums apgalvo, ka daži paziņojumi, piemēram, privātuma atjauninājumi, ir jāizsūta juridisku iemeslu dēļ. Šo jauno režīmu nevajadzētu jaukt  ar jau esošo “mute push notifications”, kas ļauj apturēt to paziņojumu sūtīšanu, kas parādās tālruņa ekrānā, ja aplikācija nav ilgāku laiku izmantota.

Tā vietā šo jauno Quiet Mode varēs atrasts Facebook informācijas panelī ar nosaukumu “Your Time on Facebook” (Jūsu laiks Facebook).

Tā ir daļa no lielāka atjauninājuma, kas, kā norāda Facebook, papildinās tādas jaunas iespējas kā nedēļas tendences, aplikācijas lietošanas monitorēšanu dienas un nakts laikā, kā arī kopējo aplikācijas apmeklējumu skaitu. Jaunā opcija ir pieejama iOS lietotājiem un maijā ieradīsies pie  Android lietotājiem.

Klusuma režīms darbosies gan manuāli, gan pēc iestatītā grafika. Tas apturēs dažādus lietojumprogrammas paziņojumus, piemēram, Badges jeb emblēmu parādīšanos.

Papildus Quiet Mode, Facebook ir arī pievienojis jaunas saīsnes paziņojumu iestatījumos,  un News Feed preferenču panelī, kas ļauj maksimāli izmantot Facebook aplikācijā pavadīto laiku. Tas ļaus kontrolēt ziņu veidu, kas būs redzams savā jaunumu plūsmā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us