Facebook Messenger tagad var dalīties ar savu ekrānu

Facebook Messenger tagad pieejama opcija, kas ļauj reāllaikā dalīties ar savā ekrānā redzamo saturu. Opcija pašreiz pieejama tikai mobilajās ierīcēs (viedtālruņos un planšetdatoros), ļaujot koplietot ekrānu ar vienu draugu vai veselu videozvana grupu.

Šobrīd jūs varat koplietot savu ekrānu (attēlus no tālruņa galerijas, Instagram plūsmu vai visu citu, ko vēlaties) ar astoņiem cilvēkiem grupas čatā vai līdz 16 cilvēkiem Messenger Rooms sadaļā. Facebook ziņo, ka tiek strādāts pie tā, lai paplašinātu funkciju Rooms sadaļā līdz 50 cilvēkiem. Atjauninājums ir pieejams gan Android, gan iOS.

Lai koplietotu ekrānu, vispirms pārliecinieties, vai esat instalējis jaunāko Messenger versiju. Pēc tam zvana laikā pavelciet uz augšu no ekrāna apakšas, lai redzētu zvana iespējas. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz ‘share your screen’ (koplietot ekrānu) un tad ‘start broadcast’ (sākt apraidi). Pēc tam tālrunī varat veikt darbības, ar kurām vēlaties dalīties, vai atgriezties pie zvana, lai pārtrauktu ekrāna koplietošanu.

Šī ir jauka funkcija, kas ļauj, piemēram, dalīties ar ģimeni fotoattēlos no nesenā pārgājiena vai pārrunāt kāda projekta detaļas ar darba kolēģiem.

Kaut arī ekrāna koplietošana jau ir pieejama vairākos video tērzēšanas pakalpojumos, tostarp Skype un Zoom, Messenger īpaši labi darbojas mobilajās ierīcēs, tāpēc opcijas pieejamība iOS un Android noteikti ir liels uzlabojums.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us