Exigen Services Latvia atvērs biroju Liepājā

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Exigen Services Latvia paplašina savu darbību un šoruden gatavojas atvērt biroju Liepājā, radot jaunas darba iespējas IT speciālistiem Kurzemē.

Uzņēmuma Exigen Services Latvia Rīgas birojā strādā vairāk nekā 300 IT speciālisti. Tā kā pieprasījums pēc kvalitatīviem IT risinājumiem arvien palielinās, uzņēmuma vadība ir nolēmusi celt kapacitāti, šī gada rudenī atverot biroju Liepājā. Pašlaik ir izsludinātas vakances Microsoft .NET programmētājiem.

“Šobrīd jaunus kolēģus atrast ir izaicinājums, taču informācijas tehnoloģiju nozarē darbinieks var strādāt no jebkuras vietas, kur vien ir internets. Tā kā Liepājas Universitāte gatavo labus IT speciālistus, mēs vēlamies piesaistīt tieši vietējos resursus un saskatām Liepājā potenciālu stabilai izaugsmei,” lēmumu par biroja atvēršanu pamato Exigen Services Latvia valdes loceklis Uldis Smilts.

Jaunajā mācību gadā Exigen Services Latvia un Liepājas Universitāte gatavojas uzsākt sadarbību vairākās jomās – tiks piešķirta ikmēneša stipendija, rīkotas regulāras vieslekcijas un semināri. Tā kā Liepājas pusē nav daudz uzņēmumu, kuros apgūt praktiskās iemaņas vēl mācību laikā, būtisks sadarbības aspekts ir arī nodrošinātās prakses vietas.

Liepāja Exigen Services Latvia plānos neparādās pirmo reizi – pirms vairākiem gadiem pilsētā jau bija izveidota uzņēmuma filiāle, taču, pienākot krīzes gadiem, tās darbība tika apturēta. Tuvāko gadu laikā ir iecerēts Liepājas birojā darbinieku skaitu palielināt līdz 20-30 speciālistiem.

Exigen Services Latvia ir viens no vadošajiem IT programmatūras izstrādes ārpakalpojumu sniedzējiem Baltijā un darbojas IT pakalpojumu tirgū vairāk kā 15 gadus. Uzņēmuma bruto apgrozījums 2011. finanšu gadā veidoja 8,9 miljonus latu. Latvijā Exigen Services Latvia strādā ar klientiem no valsts sektora, finanšu, telekomunikāciju un citām nozarēm, kā arī līdzdarbojas starptautiskos risinājumu izstrādes projektos ar kolēģiem no Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ķīnas un ASV.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us