ESET izlaiž 2017.gada produktu izdevumus

ESET paziņo par pieejamību saviem premium līnijas drošības risinājumiem priekš mājas lietotājiem – ESET Smart Security Premium, kura pamatā ir mūsu godalgotā NOD32 tehnoloģija, kas piedāvā labāko apdraudējumu atklāšanas kombināciju, ātrumu un lietojamību. Turklāt, ESET augstākā līmeņa produkts nodrošina ESET Password Manager ( ESET Paroļu pārvaldnieku) vieglākai un drošākai autentifikācijai, kā arī ESET Secure Data (ESET Datu drošību), nodrošinot ērtu un spēcīgu šifrēšanu.

eset 2017

“Tā kā interneta draudi kļūst arvien daudzveidīgāki, lietotājiem ir nepieciešami sarežģītāki interneta drošības risinājumi ar funkcijām, kas balstītas uz individuālajām vēlmēm. Mūsu jaunais produktu klāsts pilnībā atspoguļo šo tendenci, ” skaidro Ričards Marko, ESET izpilddirektors.

ESET ir patstāvīgi veiksmīgs neatkarīgajos testos, saņemot prestižo VB100 apbalvojumu 98 reizes, visvairāk saņemot to par vienu produktu. Nesen, ESET bija vienīgais drošības risinājums ar 100% aizsardzību starp visiem produktiem SE Labs’ Home Anti-Malware aizsardzības testā un saņēma augstāko punktu skaitu AV-Comparatives’ testā starp visiem pārbaudītajiem interneta drošības produktiem. ESET tika atzīts arī kā neapstrīdams Nr.1 spamu aizsardzībā, dominējot VBSpam testā un AV-Comparatives pretsurogātpastu testā .
Ar jaunās līnijas produktiem, ESET uzsver privātās dzīves nepieciešamību, kamēr Jūs strādājiet ar saviem datoriem. ESET tīmekļa kameras aizsardzība, pieejama ESET Smart Security Premium un ESET Internet Security, regulē piekļuvi kamerai, lai Jūs pilnībā aizsargātu. Lietotājs varēs redzēt un bloķēt/atļaut procesus un aplikācijas, un izslēgt datora kameru, lai nevēlami procesi nevarētu piekļūt.

eset 2017

ESET Smart Security Premium, kopā ar pavisam jauno ESET Internet Security, lietotājiem sniedz iespēju izbaudīt jaunus drošības līmeņus. Leģendārais ESET NOD32® Antivirus 10 joprojām ir ideāls komplekts spēļu spēlētājiem ar uzlabotu aizsardzību pret skriptu uzbrukumiem.

„ESET Smart Security Premium jaunā slāņu aizsardzība uzlabo mūsu klientu vispārējo drošību. Nodrošinot papildus aizsardzību pret kaitīgajām programmām, ESET klienti tagad var aizsargāt savus failus, paroles, tīmekļa kameras un pat visu mājas tīklu, tos visus ar vienotu integrētu risinājumu, ” saka Palo Luka, ESET pārstāvis.

Kas jauns?
Uz skriptiem bāzēta aizsardzība atklāj ļaunprātīgos skriptus, kas mēģina izmantot Windows PowerShell. Tā arī atklāj ļaunprātīgo JavaScript, kas var uzbrukt, izmantojot pārlūku; visas lielākās pārlūkprogrammas tiek atbalstītas.

Mājas tīkla aizsardzība ļauj lietotājiem pārbaudīt mājas rūteru neaizsargātību, piemēram, vājās paroles. Tā nodrošina arī vieglu piekļuvi sarakstam ar pievienotajām ierīcēm, ar ierīču kategorijas tipiem un parāda, kas ir pievienojies. Tā palīdz lietotājiem redzēt, cik drošs ir viņu mājas tīkls.

Tīmekļa kameras aizsardzība ir funkcija, kas kontrolē procesus un lietojumprogrammatūras, kas piekļūst datora savienotajai tīmekļa kamerai un parāda paziņojumus, kad nevēlami pieteikumi mēģina piekļūt kamerai.

ESET Password Manager izmanto AES-256 šifrēšanu – pasaules vadošais standarts – uzglabā un iepriekš aizpilda visas lietotāju paroles. Tas arī rada un glabā īpaši spēcīgas jaunās paroles katru reizi, kad lietotājam tā ir nepieciešama.

ESET Secure Data aizsargā pret datu zādzībām – USB vai klēpjdatoru zaudējumu gadījumos, un nodrošina drošu datu apmaiņu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us