Es gribu Tavu meiču! (+ filmas traileris)

Datuve.lv jau ziņoja par to, ka ciparu signāls televīzijas skatīšanos nodrošinās 99% Latvijas teritorijas. Tagad visiem Lattelecom Interaktīvās Televīzijas abonentiem sākot ar šī gada 4.decembri līdz pat gada nogalei būs bezmaksas pieejama pirmā latviešu producētā filma Holivudā Es gribu Tavu meiču!. Filmu, kas tikko beigusi savu kino karjeru, būs iespējams noskatīties Lattelecom Interaktīvās TV virtuālajā Video nomā, kas guvusi lielu skatītāju atsaucību. Savukārt interneta lietotāji šo filmu varēs iegādāties portālā www.apollo.lv, sadaļā izklaide.

Filmas pamatā ir igauņu dramaturga Jana Tjattes lugas Gumijlēkšana motīvi. Savukārt filmas sižetā ir daudz kopīga ar šībrīža situāciju Latvijā. Cilvēki sastopas ar ilūzijas sabrukumu, bet sapņi izrādās vien malduguns. Nauda filmā ir katalizators, kas provocē varoņus uz visnegaidītākajām situācijām. Netiek aizmirsti arī allaž aktuālie jautājumi par mīlestību un nodevību, būtisko un virspusīgo, īsto un iluzoro.

“Esmu gandarīts, ka mūsu veikumu Holivudā, tagad varēs noskatīties un izvērtēt vairāk nekā 40000 skatītāju Latvijā. Tā ir liela auditorija, kuras viedoklis ir svarīgs. Ceru, ka filma šajā saspringtajā un pelēkajā laikā, skatītājiem sniegs patīkamas emocijas. Savukārt tie tautieši, kas šobrīd atrodas ārpus valsts teritorijas, ar interneta starpniecību filmu varēs skatīties www.apollo.lv,” stāsta Miks Ozoliņš, filmas Es gribu Tavu meiču! režisors.

Mainoties televīzijas lietošanas paradumiem, iedzīvotāji aktīvi izmanto Lattelecom Interaktīvās Televīzijas piedāvātās iespējas – Pārraižu arhīvu, gan virtuālo Video nomu, gan arī raidījumu ierakstīšanas funkciju. „Šobrīd virtuālajā Video nomā ir pieejamas 300 dažādas filmas, no kurām vispieprasītākais žanrs ir komēdija. Tāpēc esmu pārliecināta, ka filma Es gribu Tavu meiču! gūs lielu skatītāju atsaucību,” skaidro Inga Alika, Lattelecom Televīzijas satura attīstības direktore.

Filmas Es gribu Tavu meiču! (I Want Your Girl) mājaslapa internetā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us