Epicor uzņēmumiem piedāvā jaunas perspektīvas

Pasaules vadošais biznesa programmatūru piegādātājs Epicor Sofware Corporation oktobrī organizēja ikgadējo klientu konferenci “Epicor Perspectives 2010”, kas norisinājās Orlando, Floridas štatā, un kuru apmeklēja vairāk kā 1700 dalībnieki. Konference vienkopus pulcēja Epicor klientus un partnerus no visas pasaules, un tās laikā uzņēmums klientus iepazīstināja ar vairākiem jaunumiem.

Epicor Sofware Corporation, kas ir vadošais biznesa programmatūru piegādātājs vidēja lieluma uzņēmumiem un 1000 lielāko starptautisko uzņēmumu struktūrvienībām, konferencē prezentēja uzlabotu biznesa datu analīzes rīku Smarter Business Intelligence initiative (BI), kas tiek piedāvāta kā nākamās paaudzes uzņēmumu resursu plānošanas (ERP) risinājuma Epicor 9 papildinājums. Jaunā iniciatīva paredzēta, lai uzņēmumi, kuri aizvien vairāk koncentrējas uz vispārēju organizācijas efektivitāti un izaugsmi, ar jauninājumu palīdzību gūtu plašākas iespējas analizēt savus datus reālā laikā, gūstot labākas prognozējamības iespējas un pamatojumu lēmumu pieņemšanai. Epicor turpina stratēģisko sadarbību ar Microsoft, veicinot inovatīvu biznesa lietojumprogrammu piesaistīšanu Microsoft tehnoloģijām un platformām.

Uzlabotā Biznesa datu analīzes (BI) iniciatīva palīdz saskaņot uzņēmuma ikdienas darbību ar tā stratēģiskajiem mērķiem. Pretēji BI tradicionālajam pielietojumam jaunajai iniciatīvai nav nepieciešams piesaistīt IT speciālistu, jo tā ļauj jebkuram lietotājam viegli atrast, piekļūt un rīkoties ar informāciju jebkurā laikā un vietā. Ja BI un analītiskās programmas tiek integrētas biznesa procesos, lēmumi ir vairāk izsekojami, precīzāki, atkārtojami un mērogojami. Tāpēc ir svarīgi, ka jebkuri BI un analītiskie ieguldījumi atbalsta lēmumu pieņemšanu uzņēmējdarbības procesu kontekstā. Epicor ERP jau standartā piedāvā vairākus galalietotājam draudzīgus rīkus, piemēram, biznesa aktivitāšu izsekojamību, lomu bazētus interaktīvos ekrānus un citus.

Epicor sagaida, ka jaunā BI iniciatīva palīdzēs uzņēmumiem izveidot augstu darba izpildes kultūru, kur visas iesaistītās puses būs zinošas par to, kas ir svarīgs uzņēmumam, kā dati var tikt izsekoti un kā katra darbs iekļaujas uzņēmuma „lielajā attēlā”. Epicor mērķis ir radīt darba rīku, kas saskaņo biznesa procesus ar biznesa darbības mērķiem, lai gūtu maksimālos ieguvumus.

Epicor, izmantojot Epicor EPM platformu, plāno piedāvāt uzlabotas analītisko programmu sērijas, kas nodrošinās uzņēmumam plašākas finanšu pārskatu sagatavošanas, budžeta veidošanas, plānošanas un modelēšanas iespējas. Pirmais no tiem Epicor Advanced Financial eporting (AFR) tika laists klajā šī gada sākumā kopā ar Epicor 9.05. Tas ir stabils un autonoms finanšu risinājums, kas piedāvā starptautisku finanšu pārskatāmību, uzlabojot organizācijas finanšu datu akurātumu un integritāti. Šobrīd tiek strādāts pie Epicor Advanced Financial Planning (AFP), kas sevī ietvers budžetēšanu un darbību modulēšanu, ļaujot apstrādāt ārējus un lielus datu apjomus.

Konferences ietvaros Epicor iepazīstināja arī ar jaunākajām programmatūru versijām mazumtirdzniecības uzņēmumiem. Epicor programmatūras mazumtirdzniecībai Retail Store 6.3 jaunākā versija piedāvā jaunas iespējas, kas uzlabo klientu iepirkšanās pieredzi, veikalu produktivitāti un darījumu drošību. Epicor konferencē paziņoja arī par vispārēju pieejamību produktam Epicor mobilais pārdošanas asistents (Epicor Mobile Sales Assistant), kas ir pēdējā Epicor Mobilo produktu līnijas debija. Epicor mobilais pārdošanas asistents ir visaptverošs uzņēmumu mobilitātes risinājums, kas nodrošina pilnīgu pārdošanas un darba plūsmas procesu pārraudzību.
Jānorāda, ka šie ir tikai daži no Epicor jaunajiem produktiem, par kuriem detalizētāku informāciju iespējams iegūt interneta vietnē www.epicor.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us