Epicor paziņo provizoriskos 2010. gada trešā ceturkšņa rezultātus

Labie programmatūras „Epicor 9” pārdošanas rezultāti kāpinājuši programmatūru licenču ieņēmumus par aptuveni 40% – 45%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, un tas veicinājis sasniegt kopējos ieņēmumus 109 – 111 miljonu dolāru apmērā. Tiek sagaidīts, ka arī EPS ar nodokļiem, kas nav balstīti uz GAAP, pārsniegs iepriekš paredzētos rezultātus.

Epicor Sofware Corporation (NASDAQ: EPIC), kas ir vadošais biznesa vadības programmatūru piegādātājs vidēja lieluma uzņēmumiem un 1000 lielāko starptautisko kompāniju struktūrvienībām, paziņo, ka, balstoties uz provizoriskajiem finansiālajiem rādītājiem, tiek sagaidīts, ka finanšu rezultāti par trešo ceturksni, kas noslēdzās 2010. gada 30. septembrī, pārsniegs uzņēmuma iepriekš prognozētos rezultātus. Epicor 9 veiksmīgie pārdošanas rezultāti uzņēmuma 2010. gada trešā ceturkšņa programmatūru licenču pārdošanas ieņēmumiem būs ļāvusi sasniegt robežas no 19 līdz 20 miljoniem dolāru, un tas ir aptuveni par 40 līdz 45% vairāk par 2009. gada trešā ceturkšņa programmatūru licenču ieņēmumiem 13,7 miljonu dolāru apmērā. Kopējie 2010. gada ieņēmumi uz trešā ceturkšņa beigām šobrīd tiek sagaidīti 109 līdz 111 miljonu dolāru apmērā, kas pārsniedz iepriekš prognozētos ieņēmumu rezultātus 106 līdz 108 miljonu dolāru apmērā. Tiek sagaidīts, ka arī EPS ar nodokļiem, kas nav balstīti uz GAAP, rādītāji 2010. gada trešā ceturksnī pārsniegs uzņēmuma iepriekš paredzētos rādītājus, kas bija 0,13 līdz 0,15 dolāri. Visi rezultāti ir uzskatāmi par provizoriskiem, kamēr kompānija aizpilda ceturkšņa ziņojumu 10-Q formā.

Epicor valdes priekšsēdētājs, prezidents un uzņēmuma vadītājs George Klaus: “Mūsu ļoti labie programmu licenču pārdošanas rezultāti trešajā ceturksnī ir papildu pierādījums tam, ka investīcijas, kuras mēs ieguldījām mūsu jaunāko produktu attīstībā, ir atmaksājušās. Epicor savus produktus pārdod tik daudzos tirgos kā vēl nekad agrāk, un mūsu labākie produkti ir veicinājuši tirgus daļu pieaugumu.”
Oficiālie Epicor ieņēmumi par 2010.gada trešo ceturksni tiks paziņoti šā gada 28.oktobrī. Informācija būs atrodama Epicor oficiālajā interneta vietnē [url=http://www.epicor.com]www.epicor.com[/url]

[b]Epicor Software Latvija[/b], kas Latvijas tirgū darbojas jau 15 gadus, 2010.gada trešo ceturksni vērtē kā veiksmīgu. „Lai gan vasaras mēneši biznesā parasti ir klusais laiks, esam piesaistījuši gan jaunus klientus, gan paplašinājuši vairāku klientu licences. Arī licenču pārdošanas ieņēmumi šajā ceturksnī ievērojami pieauguši,” norāda Epicor Software Latvija klientu menedžere Linda Mozgira. Jāatzīmē, ka laika periodā no 2010.gada janvāra līdz septembrim licenču pārdošanas ieņēmumi, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, palielinājušies par 37%.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us