Epicor iegūst 3. vietu prestižajā LeaderBoard RIS programmatūru Top 20

Epicor ir atzīts kā viens no labākajiem mazumtirdzniecības tehnoloģiju piegādē gan starp augstākā līmeņa, gan vidēja līmeņa mazumtirgotājiem.

Epicor Software Corporation, kas ir vadošais biznesa vadības programmatūru piegādātājs ražošanas, vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumiem, paziņo, ka tas prestižajā LeaderBoard RIS programmatūru apsekojumā par 2011. gadu ir atzīts par mazumtirdzniecības tehnoloģiju piegādātāju ar labākajiem darbības rezultātiem gan starp augstākā līmeņa, gan vidēja līmeņa mazumtirgotājiem.

Epicor kopvērtējumā tika novērtēts ar trešo vietu kategorijā „Big Board” programmatūru Leaderboard Top 20, ko noteica RIS pēc mazumtirdzniecības tehnoloģiju saraksta „Super Achievers”. Tāpat Epicor tika novērtēts ar 3. vietu kategorijā „Vadošais piegādātājs ar plašu piedāvājumu” un 3. vietu kategorijā „Līderis starp lielajiem piegādātājiem”.

Epicor uzrādīja iespaidīgus rezultātus, ierindojoties starp 10 labākajiem uzņēmumiem vairākās kategorijās, kas saistītas ar augstākā līmeņa mazumtirgotāju atbalstu un klientu apmierinātību: „līderpozīcija ieguldījumu atdevē”, „līderpozīcija risinājuma atvieglotā instalēšanā/integrācijā”, „līderpozīcija programmatūras administrēšanā/uzturēšanā”, „līderpozīcija atbalsta kvalitātē”, „līderpozīcija pakalpojumu kvalitātē”, „līderis pēc sniegtajām rekomendācijām”, „līderpozīcija lielo piegādātāju vidū, balstoties uz klientu apmierinātību”, „līderis klientu apmierinātībā apģērbu mazumtirdzniecībā”, „līderpozīcija klientu apmierinātībā starp lielajiem mazumtirgotājiem”.

Tikai divi piegādātāji no 99 mazumtirdzniecības tehnoloģiju programmatūru piegādātājiem ieguva augstus vērtējumus kā labākie piegādātāji augstākā līmeņa mazumtirgotājiem un labākie piegādātāji vidēja lieluma mazumtirgotājiem. Epicor ieguva 3. vietu gan augstākā, gan vidēja līmeņa mazumtirgotāju kategorijā.

LeaderBoard apskatā arī tika atzīta Epicor vadošā pozīcija apģērbu/apavu un speciālsortimenta mazumtirdzniecībā. Epcior ierindojās 2. vietā kategorijā „Līderis apģērbu/apavu mazumtirdzniecībā” un 7.vietā kategorijā „Līderis speciālsortimenta mazumtirdzniecībā”.

Prestižajā ikgadējā aptaujā, ko publicējis RIS New, sarindoti labākie tehnoloģiju programmatūru piegādātāji tādās kategorijās kā klientu apmierinātība, ieņēmumi, mazumtirdzniecības koncentrācija, tehnoloģiju inovācijas un produkta uzticamība. Galējo pozīciju nosaka pēc pārdevēju un mazumtirgotāju aptaujas. Aptauju veica pētījumu firma, lai nodrošinātu rezultātu kvalitāti.

„Piegādātāji, kas ir iekļauti LeaderBoard 2011. gada RIS Programmatūru Top 20 listē, ir labākie uzņēmumi mazumtirdzniecības tehnoloģijās,” šādu uzskatu ir paudis RIS galvenais redaktors Džo Skorupa (Joe Skorupa) savā bloga ierakstā par mazumtirdzniecības jaunumiem. „Lai gan iepriekšējos gados gan Epicor, gan Activant saņēma augstu novērtējumu, Epicor un Activant apvienošanās būtiski palīdzēja palielināt Epicor vispārējo novērtējumu šī gada apsekojumā.”

„Mēs esam iepriecināti par šī gada LeaderBoard rezultātiem, kur Epicor ir novērtēts kā viens no pasaules vadošajiem mazumtirdzniecības programmatūru risinājumu piegādātājiem,” atzīst Pauls Salsgivers (Paul Salsgiver), vice prezidents un Epicor mazumtirdzniecības programmatūru galvenais vadītājs. „LeaderBoard” ir viens no visrespektablākajiem novērtējumiem mazumtirdzniecības IT jomā, jo tas ir balstīs uz balsojumu un labāko mazumtirdzniecības vadītāju viedokli, kuri atbildīgi par IT, kā arī visi aptaujātie uzņēmumi lieto konkrētās programmatūras. Šis novērtējums ir apliecinājums mūsu spējai atbalstīt gan augstākā, gan vidēja līmeņa klientus, kombinējot plašas zināšanas par mazumtirdzniecības jomu un inovatīvas mazumtirdzniecības tehnoloģijas.”

[b]Epicor Sofware Corporation[/b]

Epicor Software Corporation (nesen apvienota ar Activant Solutions Inc.) ir starptautiski atzīts biznesa vadības sistēmu (ERP) un to risinājumu piegādātājs ražošanas, vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības, pakalpojumu un viesnīcu nozarēm. Ar gandrīz 40 gadu pieredzi, apkalpojot vidēja lieluma organizācijas un 1000 starptautisku uzņēmumu struktūrvienības, Epicor ir vairāk kā 20 000 klientu vairāk kā 150 valstīs. Epicor uzņēmuma resursu plānošanas (ERP), tirdzniecības vietas (POS), piegādātāju attiecību vadības (SCM) un cilvēkresursu vadības (HCM) sistēmas dod iespēju uzņēmumiem palielināt efektivitāti un uzlabot rentabilitāti. Ar tehnoloģisko inovāciju bāzi, nozares zināšanām un vēlmi būt izciliem, Epicor idvesmo klientus veidot ilgstošas konkurences priekšrocības. Epicor nodrošina uzskaiti vienā sistēmā, kā to pieprasa vietējā, reģionālā un starptautiskā uzņēmējdarbība. Kompānijas galvenā mītne atrodas Kalifornijas štatā, bet uzņēmuma biroji un filiāles atrodas visā pasaulē. Plašākai informācijai apmeklējiet [url=http://www.epicor.com]www.epicor.com[/url].
Epicor Software Corporation meitas uzņēmums Epicor Software Latvija vietējā tirgū darbojas jau 16 gadus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us