Epicor iegādājas Spectrum Human Resource Systems Corporation

„Mākoņa” un uzņēmuma iekšējie personālvadības risinājumi paplašinās nākošās paaudzes biznesa vadības sistēmas risinājumus; apvienojot pieredzi un platformas tiks piedāvāts patiešām starptautisks personālvadības risinājums.

Epicor Sofware Corporation (NASDAQ: EPIC), kas ir vadošais biznesa vadības programmatūru piegādātājs vidēja lieluma uzņēmumiem un 1000 lielāko starptautisko kompāniju struktūrvienībām, paziņo, ka iegādājas Spectrum Human Resource Systems Corporation par aptuveni 16 miljoniem dolāru.

Spectrum ar apmēram 110 darbiniekiem, vairāk kā 430 klientiem un prognozētajiem 2010. gada ienākumiem 14 miljonu dolāru apmērā, kas piedāvā vienus no labākajiem Web bāzētiem personālvadības un talantu menedžmenta risinājumiem, kļūs par pamatu nesen nodibinātajai Epicor Human Capital Management (HCM) grupai. Sava piedāvājuma paplašināšana ar personālvadības sistēmu stiprinās Epicor pozīcijas tirgū. Epicor neparedz, ka šis darījums atstās kādu iespaidu uz 2010. gada finanšu rezultātiem, bet prognozē, ka tas palielinās korporācijas ienākumus jau no 2011. gada pirmā ceturkšņa.

„Spectrum iegāde ir perfekti saskaņota ar mūsu uzņēmuma stratēģiju – sniegt visaptverošus risinājumus un pakalpojumus. Uzņēmuma iegādes posmā tika saskaņotas abu uzņēmumu tehnoloģijas un klientu serviss. Situāciju atvieglo abu uzņēmumu sadarbība ar Microsoft un tas, ka abi uzņēmumi ir uz klientu orientēti un piedāvā savus pakalpojumus ar atbildības sajūtu”, saka George Klaus, Epicor valdes priekšsēdētājs, prezidents un uzņēmuma vadītājs.

„Iespēja piedāvāt personālvadības risinājumus, kas ir visaptveroši un labākie savā klasē, rada jaunas iespējas gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Papildus atbalsts tehnoloģijām kopā ar mūsu pakalpojumu orientēto arhitektūru, ļaus mums ātri integrēt personālvadības risinājumu mūsu produktu līnijās, it īpaši Epicor 9, kas sniegs ievērojamas iespējas gan mūsu biznesa vadības risinājumu, gan personālvadības vadības risinājumu lietotājiem”.

[b]Personālvadības vadības risinājumu iespējas[/b]

Epicor un Spectrum apvienojoties varēs sniegt risinājumus, kādus neviens cits uzņēmums mūsdienās nepiedāvā – pilnīgu personālvadības risinājumu ar vietējo atbalstu, lokalizāciju un valodu, ieskaitot pielāgojamus piegādes nosacījumus, piemēram, SaaS un hostings. „Epicor infrastruktūra un starptautiskais atbalsta tīkls nodrošina jaunu tirgu apgūšanas iespējas”, atzīst Spectrum prezidents Sybll Romley. „Mūsu klienti gūs labumus no tehnoloģiju un produktu sinerģijas starp Epicor un Spectrum, kā arī tiešu pieeju Epicor resursiem visā pasaulē – mēs sagaidām, ka tie sniegs vēl lielāku pievienoto vērtību visiem mūsu klientiem”.

[b]Vispārējā personālvadības funkcionalitāte[/b]

Epcor plāno turpināt attīstīt un atbalstīt Spectrum iVantage HRIS risinājumus saskaņā ar Epicor stratēģiju „aizsargāt, paplašināt un sapludināt”. Spectrum risinājumi aptver visus uzņēmuma personālvadības aspektus – no vakancēm līdz darbaspēka uzskaitei, vadībai un plānošanai. Intuitatīvie un viegli izmantojamie interfeisi un automatizētās darbu plūsmas nodrošina augsta līmeņa darbinieku pašapkalpošanās iespējas, samazinot vadītāju laika neproduktīvu izmantošanu, ļaujot tiem pievērsties organizatoriskiem un stratēģiskiem jautājumiem, tādejādi uzlabojot visu uzņēmuma darbu. Spēcīgie analītikas un produktivitātes atskaišu sagatavošanas instrumenti palīdz darbaspēka stratēģiskajā plānošanā un darbību saskaņošanā.

[b]Sectrum Human Resource Systems Corporation[/b]

Spectrum dibināts 1984. gadā un ir pazīstams ar labāko savā klasē, interneta vidē izmantojamo personālvadības sistēmu. Kā sistēmu un pakalpojumu piegādātājs Spectrum piedāvā pilnīgu ar risinājumu ieviešanu saistītu pakalpojumu klāstu no sistēmas plānošanas, ieviešanas, lietotāju apmācības līdz sistēmas pielāgošanai, datu pārveidošanai un konsultācijām. Informācija par uzņēmumu: [url=http://www.spectrumhr.com/]www.spectrumhr.com[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us