Elektronisko maksājumu nodrošinātāju Point nopērk pasaules līderis VeriFone

Pasaules vadošais uzņēmums drošu elektronisko maksājumu risinājumu nodrošināšanā – VeriFone Systems, Inc. (NYSE: PAY) 14.novembrī paziņoja, ka parakstījis galīgo vienošanos ar Nordic Capital par Eiropas lielākā elektronisko maksājumu nodrošinātāja – Point nopirkšanu.

VeriFone par šo darījumu samaksājis aptuveni 600 miljonus eiro (416 miljoni latu). Pilnīga Point pārņemšana plānota līdz 2011.gada beigām.

„Esam ļoti priecīgi sveikt Point klientus un darbiniekus VeriFone sastāvā. Viņi ir uzbūvējuši fenomenālu biznesu un mēs ticam, ka labākie sasniegumi mums vēl tikai priekšā,” saka Douglas G. Bergeron, VeriFone vadītājs.

Bergerons turpina: „Pēdējo divu gadu laikā mēs esam mainījuši savu biznesu, atsaucoties uz strauji augošajām klientu, tirgotāju un maksājumu jomā strādājošo cilvēku vajadzībām un prasībām. Mūsu vīzija ir piedāvāt klientiem visā pasaulē vislabāko servisu ar vieglu piekļūšanu visiem esošajiem maksājumu veidiem, ieskaitot alternatīvās un mobilās maksājumu metodes, ko piedāvāGoogle, PayPal, Groupon, Isis, Visa, MasterCard, un American Express. Tajā pašā laikā mēs varam operatīvi piedāvāt jaunus maksājumu veidus un paātrināt piekļuvi mūsu vispasaules tīklam ar vairāk nekā 20 miljoniem tirdzniecības līniju.”

Johan Tjärnberg, Point grupas vadītājs uzskata, ka šis ir loģisks solis uzņēmuma turpmākajā attīstībā: „Mēs esam apņēmušies veidot straujas izaugsmes un tādas uzņēmējdarbības kultūru, kas pēdējo divu dekāžu laikā vedusi mūs pie sasniegumiem. Mēs esam zināmi un strādājam ar VeriFone jau 20 gadus un viņu straujā attīstība ir arī Point attīstība.”

Stokholmā bāzētais uzņēmums Point dibināts 1988.gadā un desmit gadu garumā piedzīvojis strauju apgrozījuma izaugsmi, paplašināšanos un iespaidīgu produktu un pakalpojumu inovāciju.

Kopš 2004.gada, kad Point nopirka Nordic Capital, kompānija kļuva par Eiropas lielāko elektronisko maksājumu nodrošinātāju. 125 Point programmatūras attīstītāji izveidojuši unikālu Eiropas starpvalstu maksājumu tīklu, kas strādā gan ar tradicionālajiem elektroniskajiem maksājumiem, gan interneta maksājumiem.

Point mazumtirgotājiem piedāvā pilna servisa un risinājumu pakalpojumus, ieskaitot
point-of-sale tehnoloģijas un atbalstu, gateway servisu, karšu šifrēšanas pakalpojumus un daudzkanālu e-komercijas tehnoloģijas.

12 mēnešu laikā VeriFone sagaida, ka Point iegāde paaugstinās viņu pārdošanas apjomus aptuveni 260 miljonu dolāru apmērā. VeriFone uzskata, ka šis solis palīdzēs palielināt viņu pašu izaugsmes rādītājus. VeriFone prognozē, ka 2012. gadā kopējo pakalpojumu ieņēmumi palielināsies par 30 %, bet 2015.gadā tie varētu pieaugt pat par 50%. Detalizētas prognozes būs pieejamas VeriFone gada noslēguma konferencē, kas notiks 2011.gada 14.decembrī.

Vairāk informācijas: [url]www.point.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us