Elastīgo konteineru ražotājs Fluid-Bag izvēlas Epicor, lai atbalstītu paplašināšanos pasaules mērogā

Epicor Sofware Corporation (NASDAQ: EPIC), kas ir vadošais biznesa vadības programmatūru piegādātājs vidēja lieluma uzņēmumiem un 1000 lielāko starptautisko kompāniju struktūrvienībām, paziņo, ka starptautiskais elastīgo konteineru ražotājs Fluid-Bag Ltd. ieviesīs nākamās paaudzes uzņēmumu resursu plānošanas (ERP) risinājumu Epicor 9. Fluid-Bag ražo vismodernākās elastīgās IBLC pārvietošanas sistēmas šķidrumiem un pastām un darbojas, izmantojot izplatītāju tīklus un partnerus visā pasaulē.

„Mūsu stratēģija ir palielināt apgrozījumu un attīstīt biznesu starptautiskā līmenī,” saka Jans Bekmans, Fluid-Bag izpilddirektors. „Lai sasniegtu šo mērķi mums ir nepieciešama labāka pārredzamība un vieglāka piekļuve datiem. Šobrīd mēs izmantojam vairākas programmatūras un datubāzes sava uzņēmuma funkciju, piemēram, grāmatvedības un ražošanas, nodrošināšanai, ber ar Epicor risinājumu tas viss būs pieejams vienā sistēmā. Tas mums ļaus ietaupīt, neveicot vairākkārtīgu datu ievadi sistēmās un ļaus detalizētāk pārredzēt pārdošanas ciklu , kā arī precīzāk aprēķināt piegādes datumus pamatojoties uz ražotnes noslogojumu. ”

Ar struktūrvienībām Somijā un Taizemē, Fluid-Bag ražo un pārdod savus izstrādājumus ķīmijas, farmācijas un citām nozarēm, tai skaitā tādām kompānijām kā Bayer Health Care, Shell un ExxonMobil.

„Iemesli, kāpēc mēs izvēlējāmies Epicor, ir šī risinājuma funkcionalitāte, ērtā lietošana un pietiekami lielā elastība, tāpēc mēs varam izdarīt izmaiņas, kad tas ir nepieciešams. Epicor piedāvā starptautisku programmatūras atbalstu,” atklāj Bekmans. „Epicor ir kompānija, kas piedāvā modernas tehnoloģijas un elastīgas platformas. Epicor risinājumi ir moderni un paredzēti izmantošanai mūsdienīgā uzņēmumā, atbalstot modernu domāšanas un strādāšanas veidu. Mēs nevēlamies investēt savu naudu novecojušās tehnoloģijās.”

Ražotāji visā pasaulē izvēlas Epicor, jo to ir ērti lietot, iespējams pielāgot biznesa un nozares specifiskajām vajadzībām, turklāt piedāvājums ir mērogojams, ja nepieciešams paplašināties, mainīties un attīstīties.
„Tas nodrošina uzņēmumiem iespēju pievērsties savai izaugsmei un investēt aktivitātēs, kas palīdz sasniegt viņu mērķus tā vietā lai uzturētu vairākas programmatūras,” saka Mets Muldons, Epicor produktu mārketinga viceprezidents.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us