Eiropas Komisija un SamKnows uzsāk pirmo platjoslas tīkla veiktspējas pētījumu Eiropā un aicina pieteikties brīvprātīgos

Eiropas Komisija sadarbībā ar platjoslas veiktspējas speciālistu SamKnows ir uzsākusi projektu visā Eiropā, lai reģistrētu platjoslas pieslēguma veiktspēju ES dalībvalstīs un trīs citās valstīs, un palīdzētu IPS, regulatoriem un patērētājiem uzlabot interneta pakalpojumus visā kontinentā. Lai piedalītos, patērētājiem jāapmeklē vietne http://www.samknows.eu un jāpiesakās bezmaksas Whitebox saņemšanai no SamKnows.

SamKnows ir jau veicis līdzīgus, veiksmīgus projektus sadarbībā ar Apvienotās Karalistes Ofcom un Amerikas Savienoto Valstu Federālo sakaru komisiju, un tagad meklē 10 000 brīvprātīgo no visas Eiropas, ko iesaistīt vislielākajā šī veida platjoslas veiktspējas pārbaudē.

Brīvprātīgajiem tiks nosūtīta neliela ierīce („Whitebox”), kas pievienojama viņu mājas interneta savienojumam. Kamēr platjoslas līnija netiks izmantota, Whitebox veiks automatizētu testu sēriju, lai izmērītu savienojuma ātrumu un veiktspēju. Tas sniegs ieskatu platjoslas pieslēgumu veiktspējā visā Eiropā, lai ļautu veikt plānošanu nākotnē un piedāvātu caurredzamību patērētājiem, kas maksā par platjoslas savienojumu.

Individuālie brīvprātīgie ne tikai palīdzēs Eiropas Komisijai veikt šo lielo pētījumu, bet arī saņems detalizētus reāllaika datus par sava savienojuma veiktspēju, tostarp ātrumu un uzticamību.

Programmatūras izstrādātāja Sema Krauforda (Sam Crawford) 2003. gadā dibinātais uzņēmums SamKnows tika izveidots kā patērētāju informācijas tīmekļa vietne ātrākas platjoslas interneta veicināšanai. 2008. gadā Sems izstrādāja novatorisku platjoslas mērīšanas tehnoloģiju, kuru kopš tā laika SamKnows ir bez maksas nodrošinājis patērētājiem AK un ASV. Apvienotajā Karalistē SamKnows konstatēja, ka platjoslas veiktspēja ir mazāka par 50 % no reklamētā ātruma.

Alekss Salters (Alex Salter), SamKnows CEO, saka: „Mēs strādājam, lai ISP, regulatoriem un jo īpaši patērētājiem sniegtu informāciju, kas viņiem nepieciešama, lai pieprasītu uzlabotus platjoslas pakalpojumusCilvēki, kas pieteikušies dalībai, iegūs ne tikai bezmaksas piekļuvi mūsu pakalpojumiem, bet arī cīnīsies par labāku platjoslu Eiropā, jo viņi mums palīdzēs izveidot pārskatu par savienojumiem Eiropā.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us