Edison Mail lietotāji ziņo, ka pēc atjauninājuma redz citu lietotāju e-pastus

Edison Mail izstrādātāji ir atcēluši programmatūras atjauninājumu, kas acīmredzot ļāva tās iOS lietotnes izmantotājiem redzēt e-pastus no svešinieku kontiem.

Vairāki Edison Mail lietotāji ziņojuši, ka pēc atjauninājuma ieviešanas viņi pamanīja kļūdu. Atjauninājuma mērķis bija lietotājiem dot iespēju sinhronizēt datus starp dažādām ierīcēm. Kāds lietotājs sacīja, ka pēc atjaunināšanas viņam ir vairāk nekā 100 nelasītu ziņojumu no sveša Lielbritānijā izveidota konta. Viņam pat nebija jāievada autorizēšanās dati, lai redzētu e-pastus.

Citi Edison Mail lietotāji Twitter vietnē ziņojuši par līdzīgām problēmām. Kāds lietotājs raksta, ka “acīmredzot kādam, ar ierīces nosaukumu “Mandy’s iPhone” tagad ir brīva piekļuve visiem viņa e-pastiem“.

Uzņēmums paziņoja, ka tā ir kļūda, nevis drošības pārkāpums, un ka problēma šķiet parādījusies tikai iOS lietotnes lietotājiem.

Pirms desmit stundām daļai mūsu bāzes lietotāju tika ieviests programmatūras atjauninājums. Daži no šiem lietotājiem, kuri saņēmuši atjauninājumu, ir novērojuši lietotnes kļūdu, kas ietekmē e-pasta kontus” uzņēmums ziņoja. “Mēs ātri esam noņēmuši atjauninājumu. Mēs sazināmies ar ietekmētajiem Edison Mail lietotājiem (tikai ar tiem lietotājiem, kuri ir atjauninājuši un atvēruši lietotni pēdējo 10 stundu laikā), lai viņus informētu.”

Ja izmantojat Edison Mail, drošības nolūkos būtu ieteicams nomainīt paroli.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us