DuckDuckGo ievieš navigācijas pakalpojumus

DuckDuckGo ir viens ar privātumu ļoti apsēsts pakalpojums, kas ļauj ‘sērfot internetā’, vienlaikus aizsargājot visus personas datus. Šī pieeja ir padarījusi to par vienu no pēdējo gadu populārākajām meklētājprogrammām.

Lai gan tam acīmredzami nav Google meklētājprogrammas tirgus daļas, DuckDuckGo izmantošanas apjomi pieaug, un tas ļauj uzņēmumam izpētīt arī citus biznesus.

DuckDuckGo nesen ir iekļāvuši savu piedāvāto pakalpojumu sarakstā arī navigāciju, kas ir pieejama gan autovadītājiem, gan gājējiem. Kaut arī tam vēl nav pieejama īpaša navigācijas lietotne, kas ļautu DuckDuckGo kalpot kā pilnīgai Google Maps alternatīvai, uzņēmums cer piesaistīt lietotājus, kuri vēlēsies izpētīt savus braukšanas vai pastaigu maršrutus, vienlaikus aizsargājot savu privātumu.

Tāpat kā kartēšanas dati, kas pieejami vietnē DuckDuckGo, arī jaunie navigācijas režīmi tiek nodrošināti ar Apple Maps. Pieredzei vajadzētu būtu līdzīgai tai, ko ir iespējams saņemt iPhone noklusējuma Maps lietotnē. Tomēr ar vienu atšķirību: DuckDuckGo sola pilnīgu privātumu, lietojot šo pakalpojumu.

Tāpat kā ar visām mūsu meklēšanas funkcijām, jūsu privātums joprojām tiek aizsargāts, kad izmantojat šos maršrutu norādījumus, pateicoties mūsu stingrajai konfidencialitātes politikai – nevākt vai koplietot personisko informāciju. Ar atrašanās vietu saistītu meklējumu gadījumā jūsu pārlūkprogramma nosūta informāciju par atrašanās vietu, kuru mēs izolējam no jebkuras personiskās informācijas, ko pārlūks nosūta, un kuru mēs pēc lietošanas izmetam, ļaujot mums sniegt anonīmus lokalizētus rezultātus un funkcijas, ”skaidro uzņēmums.

Pagaidām jaunās funkcijas ir pieejamas tikai DuckDuckGo tīmekļa saskarnē, taču, cerams, uzņēmums vēl vairāk paplašinās jaunās iespējas, izmantojot īpaši šim mērķim paredzētas lietotnes, kas ļautu pilnībā izmantot braukšanas norādījumus, atrodoties pie stūres.

Tomēr šajā brīdī labā ziņa ir tā, ka uzņēmums plāno savu uz privātumu vērsto pieeju ieviest arī citos pakalpojumos, nevis tikai meklētājprogrammu nozarē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us