DSLR kvalitātes attēli: Canon laiž klajā mazu un vienkāršu EOS M

Canon paplašina savu godalgoto EOS klāstu ar jauno EOS M. Uzņēmuma pati pirmā sistēmas kompaktkamera (CSC) EOS M ir domāta tiem, kuri izmanto fotogrāfiju, lai ik dienas stāstītu par saviem vaļaspriekiem – no ēdiena līdz modei un kultūrai, mūzikai un mākslai. Piedāvājot DSLR kvalitātes attēlveidošanu, radošas funkcijas un Full HD filmu uzņemšanu kompaktā un viegli lietojamā modelī, EOS M ir ideāls, viegli visur līdzi paņemams sabiedrotais jauniem entuziastiem, kuri vēlas veidot savas dzīves hroniku, ne vienmēr sevi dēvējot par “fotogrāfiem”.

[img]/images/upload/20120724215248.jpg[/img]

EOS M kamera ir pieejama melnā, mirdzoši baltā, moderni sudrabainā vai izteiksmīgi sarkanā krāsā, un tās modernais, kompaktais korpuss ietver Canon izslavētos, jau labi zināmos EOS attēlveidošanas līdzekļus. Vienlaikus ar jauno modeli tiek izlaisti divi jauni objektīvi – “pankūkas” formas EF-M 22 mm f/2 STM un EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM ar standarta tālummaiņu, kā arī jauna kompakta EX Speedlite zibspuldze Speedlite 90EX, nodrošinot jums visu nepieciešamo, lai ik dienas uzņemtu satriecošus kadrus. Ja tiecaties pēc vēl labākiem rezultātiem, EOS M var izmantot arī Canon plašo EF objektīvu klāstu, pateicoties jaunajam stiprinājumu adapterim EF-EOS M.

[b]Canon DSLR kvalitāte[/b]

Izdrukājiet skaistākos mirkļus plakāta lieluma attēlos vai izgrieziet labākās kompozīcijas – vienalga, vai iemūžināt kluba atmosfēru, vai izsmalcinātu jaunās rokassomas izšuvumu, – pateicoties EOS M augstas izšķirtspējas 18 MP APS-C hibrīda CMOS sensoram, tas ir iespējams. Lielais sensors ļauj arī mākslinieciski izpludināt fonu, uzņemot skaistus portretus vai izteiksmīgus tuvplānus.

Ar Canon DIGIC 5 procesoru krāsas ir mirdzošas un ādas toņi dabiski skaisti, savukārt īpaši ātrais aizslēgs ļauj notvert zibensātru darbību. EOS M iebūvētais ISO diapazons 100–12 800 (to var paplašināt līdz 25 600) ļauj neticami ērti un ar skaistām detaļām iemūžināt vakara ainavu un nakts kadru sarežģīto atmosfēru.

Lai attēli būtu sevišķi asi un atstātu profesionālu iespaidu, jaunajam modelim ir Hybrid AF sistēma, kas nodrošina īpaši ātru, precīzu automātisko fokusu, uzņemot foto un video, – jūs varat būt pārliecināts, ka fiksēsiet katru mirkli, kas būs tā vērts.

[b]Uzņemiet, ko redzat, un vienkārši realizējiet savas radošās ieceres[/b]

Katrs EOS M aspekts ir paredzēts vienkāršai skaistu, radošu un kvalitatīvu attēlu uzņemšanai. Viegli pieskaroties gaišajam augstas izšķirtspējas 7,7 cm (3,0 collu) Clear View LCD II skārienjutīgajam ekrānam, jūs savā EOS M varat iegūt tik lielu vai mazu kontroli pār attēliem, cik vēlaties. Vienkārši izmantojiet dažādus uzņemšanas režīmus un iestatījumus, izvēloties ekrānā redzamās ikonas, vai ļaujiet Scene Intelligent Auto režīmam pielāgot kameras iestatījumus atbilstoši objektam un uzņemšanas apstākļiem, lai pats varētu pievērst uzmanību kompozīcijai un īstajam mirklim, kad nospiest aizslēga pogu.

[img]/images/upload/20120724215354.jpg[/img]

EOS M lietotāji izjūt pārliecību, ko nodrošina pasaulē visdaudzpusīgākā fotografēšanas sistēma. Vai vēlaties uzņemt vissmalkākās tuvplāna detaļas vai pietuvināt tālu esošu objektu? Jūs varat pievienot jebkuru objektīvu no Canon plašā EF klāsta, pateicoties jaunajam stiprinājumu adapterim EF-EOS M, kas paredzēts fotografēšanas brīvībai.

Ar kādu no Canon Speedlite zibspuldzēm varat arī izmantot radošas apgaismojuma tehnikas, lai attēli būtu vēl interesantāki. Pievienot unikālus efektus ir vienkārši, jo jūsu rīcībā ir dažādi radošie filtri, piemēram, Toy Camera efekts, Grainy B&W vai pat filtrs, kas atdarina Fish-eye objektīva radīto attēla deformāciju. Filtrus var piemērot pirms attēla uzņemšanas, rezultātu apskatot Live View režīmā, lai jūs varētu eksperimentēt ar dažādiem efektiem, pirms izvēlēties galīgo attēla variantu.

[b]Ar EOS Movie un Video Snapshot jūs varat kļūt par kinorežisoru[/b]

Ja mirklis prasa ko vairāk par fotoattēlu, EOS M ļauj jums viegli pārslēgties uz Full HD video uzņemšanu ar stereo skaņu, kas nodrošina izcilus rezultātus. Video Snapshot režīms ļauj jūsu draugiem un radiem izvairīties no ilgiem mājas video skatīšanās seansiem, – kamerā varat izveidot aizraujošas filmas, kas atstāj profesionāli montēta video iespaidu.

[b]EOS sistēmas paplašināšana ar īpašiem piederumiem[/b]

EOS M ir saderīga ar Canon esošajiem EF objektīviem , piederumiem un Speedlite zibspuldzēm, bet papildus tiek izlaists arī īpašs kompaktklases aksesuāru klāsts. Divi jauni EF-M objektīvi lietošanai ar jauno modeli piedāvā portatīvu risinājumu ar augstas kvalitātes sniegumu – EF-M 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM standarta tālummaiņas un EF-M 22 mm f/2 STM “pankūkas” formas objektīvs. Abiem objektīviem ir jaunā Stepper Motor tehnoloģija izcili vienmērīgam AF sniegumam, kā arī Canon precīzijas optika. To kompaktais dizains ir ideāls iemesls, lai papildinātu kameras kabatas lieluma korpusu.

Turklāt EOS M standartaprīkojumā ir iekļauta jaunā Speedlite 90EX zibspuldze. Vieglā un īpaši kompaktā zibspuldze piedāvā maksimālu jaudas skaitli – 9 – un atbalsta platleņķa objektīvus, tādēļ ir ideāla universālā zibspuldze ikdienas lietošanai. Izmantojot bezvadu vadības elementa funkciju, var bez vadu pieslēguma kontrolēt vairākas zibspuldzes, kas ļauj pieredzējušiem lietotājiem eksperimentēt ar dažādiem gaismas efektiem.

[b]EOS M – galvenie parametri[/b]

• Digitālās SLR kameras kvalitāte kompaktā korpusā
• Scene Intelligent Auto režīms
• Daudzveidība ar maināmiem objektīviem
• Iespēja izveidot izplūdušu fonu mākslinieciskākam efektam
• Vienkārši lietojams skārienjutīgs ekrāns
• Noskaņas attēli pustumsā
• Full-HD video ar Video Snapshot režīmu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us