Drīzumā tiks pārtraukta dažu Samsung Cloud funkciju darbība

  • Samsung pārtrauc galeriju sinhronizācijas un Drive krātuves atbalstu.
  • Datus no šiem avotiem var migrēt uz OneDrive vai lejupielādēt tos ierīcē.
  • Funkciju darbība tiks pārtraukta pakāpeniski atkarībā no reģioniem (Latvijā sākot no 2021. gada 30. jūnija).

Samsung Cloud vairs neatbalstīs Samsung galerijas sinhronizāciju un Drive krātuvi mapei Mani Faili (My Files). Ikviens, kam ir Premium klases krātuves abonēšanas plāns, tas tiks atcels no 2021. gada 1. aprīļa, taču būs iespēja saņems atmaksu. Samsung neatstāj savus klientus bez mākoņa glabāšanas iespējām, jo tās pašas funkcijas drīzumā atbalstīs Microsoft OneDrive, nevis Samsung Cloud.

Pāreja no Samsung Cloud uz OneDrive notiks pakāpeniski. Samsung atbalsta lapā ir izklāstīts paziņojums par šo procesu. Pakalpojumu izbeigšanas process notiks trijās daļās, atkarībā no valsts, no kuras pirmo reizi reģistrējāties Samsung kontam.

Samsung pirmo reizi sāka galerijas integrāciju ar OneDrive pagājušā gada beigās. Šī funkcija dabiski integrē Samsung tālruņu foto galeriju ar OneDrive.

Ja jums ir noglabāti dati pakalpojumos Gallery Sync vai Drive, varat tos saglabāt divos veidos. Tos var migrēt uz OneDrive vai lejupielādēt mobilajā ierīcē vai personālajā datorā. Samsung brīdina, ka, migrējot vai lejupielādējot datus, mākonī uzglabātie faili var tikt izdzēsti pirms oficiālā beigu datuma.

Funkciju slēgšana tiks iedalīta vairākās fāzēs. Pirmais slēgšanas posms pārtrauks jaunu reģistrāciju šiem novecojušajiem pakalpojumiem. Nākamajā fāzē tiks pārtraukta esošo galeriju sinhronizācija un Drive reģistrāciju izmantošana un tiks izbeigts OneDrive migrācijas atbalsts. Pēdējā posmā beigsies datu lejupielādes atbalsts. Katras šīs fāzes precīzie datumi ir atkarīgi no jūsu reģiona. 

Latvijā tie ir sekojoši:
  • No 2020. gada 5. oktobra vairs nevarēs izmantot galeriju sinhronizāciju, Drive un Premium krātuves abonementu, taču būs pieejama OneDrive migrācija un datu lejupielāde;
  • No 2021. gada 1. aprīļa tiks pārtraukta pašreizējo galeriju sinhronizācijas un Drive izmantošana; beigsies atbalsts OneDrive migrācijai; tiks automātiski atcelts pašreizējais Premium krātuves abonements un būs iespējams saņemt atmaksu par pēdējo maksājumu;
  • No 2021. gada 30. jūnija beigsies datu lejupielādes atbalsts.

Samsung atbalsta tīmekļa lapā ir rīks, lai noteiktu, kurā grupā jūs atrodaties, un ir izklāstīti visi attiecīgie pakāpeniskās pakalpojuma izbeigšanas datumi.

Lai arī galerijas sinhronizācijas un Drive atbalsts beigsies, jūs joprojām Samsung Cloud mākoņa pakalpojumā varēsiet dublēt un sinhronizēt kontaktpersonas, kalendārus un piezīmes.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8558/saules-paneli-pieprasijums-aug-gan-latvija-gan-baltijas-valstis-kopuma/
http://datuve/raksts/8546/lmt-veicis-vienu-no-pirmajiem-parrobezu-dronu-lidojumiem-pasaule/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us