Draugiem.Tv izveidota īpaši mazajiem draudzīga multfilmu platforma

Radīta īpaši bērniem draudzīga multfilmu sadaļa Draugiem.Tv “Mazajiem” kurā būs iespējams aplūkot atlasītas multfilmas pirmsskolas vecuma bērniem, bez vardarbības un latviešu valodā.

· Izmēģini -[url=http://www.draugiem.tv/mazajiem]www.draugiem.tv/mazajiem[/url]

“Pieejamo multfilmu skaits pasaulē ir strauji audzis un turpina kļūt lielāks. Šai satura masā ir svarīgi saprast un nodalīt to, kas ir atbilstošs dažāda vecuma bērniem, lai izvairītos no negatīvas ietekmes uz bērna psihi svarīgākajā no dzīves posmiem. Šis slogs pašlaik gulstas uz vecāku pleciem un mēs vēlamies to atvieglot, dodot piekļuvi no pārliekas agresijas brīvai videi ar bērnu uztverei pielāgojamu izskatu un saprotamu valodu”- pēc izpētes darbu veikšanas un apjomīgām konsultācijām ar bērnu vecākiem atzīts Draugiem.Tv “Mazajiem” izstrādātājs Arvils Kupris.

Draugiem.Tv/mazajiem pieejamais multfilmu klāsts pašlaik ir lielāks par 90 stundām kvalitatīva satura. Multenēs ir sastopami tādi varoņi kā Aladins, Mauglis, Pinokio, Sniegbaltīte un citi klasiskie pasaku kā arī jauni pilnmetrāžas un daudzsēriju multeņu tēli.

[img]/images/upload/20120627175000.png[/img]

Klāsts tiks papildināts, tādēļ svarīgs ir vecāku un bērnu kopīgais viedoklis par nepieciešamo saturu. Lai to panāktu, papildus ierastajai iespējai nosūtīt ieteikumus Draugiem.Tv ir vērsies pie vairākām vecāku, ekspertu grupām, lai izstrādātu un turpinātu pilnveidot sadaļu. Savas vēlmes var izteikt ikviens un jebkura no tām tiks izvērtēta.

Papildus tam mazajam skatītājam būs iespēja noformēt “savu multfilmu televīziju”, izvēloties noformējumu- tādejādi pārvēršot savu skatīšanās pieredzi par radošu nodarbi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us