DPA risinājums saņem augstu starptautisku godalgu

Latvijas IT uzņēmums “DPA” Microsoft Globālās partneru konferences (Worldwide Partner Conference) laikā , kas norisinājās no 13.-16.jūlijam ASV pilsētā Ņūorleānā atzīts par labāko Centrālās un Austrumeiropas reģiona partneri nominācijā „Īpaši sarežģīti infrastruktūras risinājumi, Aktīvā direktorija”.

„DPA” ir vienīgais godalgotais IT uzņēmums no Baltijas valstīm. Gada balva – Microsoft CEE (Centrālā un austrumu Eiropa) partneris’2009 – tiek piešķirta vairākās nominācijas, uzvarētāju izvēloties no vairāk kā 2000 pieteikumiem no visas pasaules.

Nominācija „Īpaši sarežģītu infrastruktūras risinājumu gada partneris aktīvās direktorijas risinājumos” tiek piešķirta uzņēmumam, kurš parādījis izcilas zināšanas, prasmes un inovatīvu pieeju aktīvās direktorijas risinājumu realizācijā sarežģītā vidē.

Balvu DPA saņēma par Valsts ieņēmuma dienesta (VID) Microsoft aktīvās direktorijas un Exchange bāzētas e-pasta sistēmas infrastruktūras konsolidēšanu. DPA izstrādātā risinājuma rezultātā VID kopējais infrastruktūru uzturēšanai nepieciešamais serveru skaits tika samazināts no 112 uz 3. „VID Active Directory un Exchange konsolidācija un modernizācija laikā no 2007. līdz 2009.gadam ļāva VID samazināt šo lietojumu uzturēšanas izmaksas par 80%,” skaidro Viesturs Šķila VID informātikas pārvaldes direktora vietnieks.

Juris Vilders, „DPA” direktors: „Mums VID infrastruktūras konsolidēšanas projekts bija ļoti vērtīgs profesionāls izaicinājums gan no IT risinājumu tehniskās izpildes un plānošanas, gan arī no projektu vadības viedokļa. Projekta komandā bija iesaistīti augsta līmeņa Microsoft tehnoloģiju speciālisti. Esam gandarīti par paveikto un lepni par augsto atzinību!”

„Latvijas IT nozares speciālisti šodien ir konkurētspējīgi visaugstākajā līmenī. Šis projekts pārliecinoši pierāda Microsoft Latvijas partneru zināšanas un augsto profesionālā brieduma pakāpi, kas novērtēta ar prestižu starptautisku balvu. Tas īpaši priecē laikā, kad labās ziņas ir vajadzīgas vairāk nekā jebkad. Mēs varam, ja gribam!”, atzīst „Microsoft Latvia” vadītājs Sandis Kolomenskis.

DPA īstenotā projekta gaitā tika veikta vecās VID infrastruktūras visaptveroša izpēte un dokumentēšana, rūpīga plānošana un vairāku jaunās infrastruktūras variantu izveide, izvēlētā varianta projektēšana, pirms migrācijas darbu testēšana, resursu migrācija uz jauno infrastruktūru un projekta noslēgumā VID administratoru apmācības un risinājuma plānošanas un projektējuma dokumentu prezentēšana.

Microsoft partneru balvai pietiekties var jebkurš Microsoft partneru uzņēmums, iesniedzot savu izstrādāto IT risinājumu aprakstu. Pērn „DPA” saņēma līdzīgu godalgu par Microsoft Sharepoint tehnoloģijām paredzētu risinājumu, kas pilnveido meklēšanas funkcionalitāti dokumentu bibliotēkās un sarakstos.

DPA ir viens no vadošajiem IT nozares dalībniekiem, kas saviem klientiem sniedz efektīvus risinājumus IT infrastruktūras, uzņēmuma pārvaldības un darbinieku kopdarbības jomās Latvijā, Lietuvā un Ukrainā. DPA ir Microsoft Zelta sertificēts (Gold Certified) partneris ar licencēšanas, informācijas apstrādes risinājumu, Microsoft biznesa risinājumu un īpaši sarežģītu infrastruktūras risinājumu kompetencēm.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us