Deutsche Telekom un Lattelecom veido jaunu telekomunikāciju maršrutu starp Rietumeiropu un Krieviju

Deutsche Telekom International Carrier Sales & Solutions (ICSS), kas ir Deutsche Telekom AG vairumtirdzniecības struktūrvienība, un Lattelecom ir parakstījuši vienošanos par kopīgu Baltijas Telekomunikāciju Maģistrāles (Baltic Telecommunications Highway ) izveidi. Tiek plānots, ka šī maģistrāle varēs apkalpot nepārtraukti augošo interneta noslodzes pieprasījumu starp Rietumeiropu un Krieviju caur Baltijas valstīm.

Puses sadarbosies, lai izveidotu vienotu optisko šķiedru infrastruktūru caur Baltijas valstīm, Poliju un Vāciju, kurā tiks izmantota modernākā tīklu tehnoloģija, kas spēs nodrošināt līdz n*10 Gbps lielu pārraides ātrumu. Baltijas Maģistrāle nodrošinās augstākās kvalitātes datu pārraidi ar nepieredzēti zemām aizturēm tīklā. Papildus savām mītnes valstīm, puses veiks nozīmīgus ieguldījumus Polijā un Lietuvā, lai izveidotu Baltijas Maģistrāli.
“Sadarbojoties ar Lattelecom, mēs uzņēmumiem Baltijā un aiz tās robežām sniedzam piekļuvi nākamās paaudzes Eiropas tīklam. Baltijas valstīs, tāpat kā Krievijā, ievērojami pieaug tīkla resursu pieprasījums un līdz ar Baltijas Maģistrāles izveidi mēs kopīgiem spēkiem visam reģionam varēsim nodrošināt uzlabotus apstākļus elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanai ”, sacīja Holgers Magnusens, International Carrier Services, ICSS, vecākais viceprezidents.

„Palielinoties interneta satura apjomam un daudzveidībai, kā arī dažādiem datu apmaiņas pakalpojumiem, visā pasaulē turpina pieaugt interneta datu apmaiņas patēriņš. Tāpēc Lattelecom jau laikus veido jaudīgu datu pārraides maģistrāli, kas arī turpmāk spēs Lattelecom klientiem nodrošināt arvien pieaugošo vajadzību pēc liela interneta ātruma. Baltijas Telekomunikāciju Maģistrāle ir starptautiskas nozīmes projekts, jo tā Krievijas un kaimiņvalstu telekomunikāciju operatoriem nodrošinās ģeogrāfiski īsāko ceļu datu plūsmai uz Eiropu un pārējo pasauli, ” skaidro Lattelecom valdes priekšsēdētājs un galvenais izpilddirektors Juris Gulbis.

[b]Par Deutsche Telekom International Carrier Sales & Solutions (ICSS)[/b]

International Carrier Sales & Solutions (ICSS), ir Deutsche Telekom Eiropas organizācijas Starptautiskās Biznesa struktūrvienības sastāvdaļa, kas nodrošina pašu Deutsche Telekom un vairāk kā 700 tā ārējos klientus visā pasaulē ar vispasaules elektronisko sakaru pakalpojumiem. Kā viens no lielākajiem elektronisko sakaru operatoriem pasaulē, ICSS piedāvā starptautisko balss trafika tranzītu, Interneta pakalpojumus miljoniem cilvēku, starptautisko viesabonēšanu, kā arī SMS īsziņu sūtīšanu (izmantojot nākamās paaudzes platformas). ICSS nodarbojas ar satura izplatīšanu, apmaiņu starp medijiem, virtuālo mobilo sakaru pakalpojumu risinājumiem. ICSS starptautiskie klienti saņem izcilus pakalpojumus, tajā skaitā vispasaules sakaru pakalpojumus ar visaugstāko kvalitāti. ICSS piedāvāto risinājumu dažādība balstās uz arvien augošu ultramodernu infrastruktūru – starptautisko Deutsche Telekom tīklu.

Sīkāku informāciju skat. [url=http://www.telekom-icss.com]www.telekom-icss.com[/url].

[b]Par Lattelecom[/b]

Lattelecom grupa ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs, kas piedāvā elektroniskās saziņas risinājumus mājsaimniecībām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī korporatīvajiem klientiem.

Lattelecom grupa ir viens no pieredzes bagātākajiem Eiropas ziemeļaustrumu uzņēmumiem, kas sniedz integrētus un inovatīvus telekomunikāciju, televīzijas, IT un biznesa procesu ārpakalpojumu risinājumus, kurus atbalsta visi grupas uzņēmumi.

Vairāk informācijas [url=http://www.lattelecom.lv]www.lattelecom.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us