Dell sāk piedāvāt tiešo atbalsta servisu Baltijas valstīs

Kompānija Dell paziņoja par Dell firmas servisa uzsākšanu visās trīs Baltijas valstīs, kas nodrošinās klientiem tiešu pieeju kompānijas tehniskā atbalsta centriem. Pašreiz Latvijas tirgū esošais tehniskais nodrošinājums balstās vienīgi uz garantijas servisu Dell daļām un vietējo dīleru piedāvāto tehnisko atbalstu. Kā informēja kompānijas Dell pārstāvji, turpmāk arī Baltijas valstīs tiks nodrošināta viena bezmaksas tālruņa līnija un 24 stundu reaģēšanas serviss.

„Latvija, pateicoties augošajai ekonomikai, ir nozīmīgs reģions Dell biznesa attīstībai. 2012.gada pirmā ceturkšņa IKP pieaugums Latvijā ir 6,8%, kas ir augstākais rādītājs Eiropas Savienībā. Latvijā Dell ieņem pašreiz trešo pozīciju tirgū un mūsu mērķis ir kļūt pirmajiem, līdzīgi kā tas pašreiz ir Igaunijā un Lietuvā. Kopējais apgrozījums Baltijas valstīs sasniedz 30 līdz 40 miljonus ASV dolāru un uzsākot Dell firmas servisa atbalstu plānojam šo rādītāju tuvāko divu gadu laikā dubultot”, uzsver Janušs Hajduls, Dell Servisa nodrošinājuma direktors Centralās un Austrumeiropas valstīs.

Kopš kompānijas dibināšanas 1984.gadā līdz pat 2007.gadam zīmols Dell pasaulē bija pazīstams galvenokārt kā iekārtu ražotājs, bet 2007.gadā kompānija veica biznesa stratēģijas maiņu, paplašinot savu piedāvājuma spektru, nopērkot vairākas labākās savā jomā kompānijas, kā, piemēram, kompānija Equallogic (datu uzglabāšanas nodrošinātājs) vai Sonicwall (tīklu drošības risinājumi).

Ņemot vērā Dell biznesa attīstības tendences Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirgos, minēto ierobežojumu novēršana kļuvusi īpaši aktuāla, jo kompānijas mērķis ir stiprināt Dell jauno un pašu modernāko produktu pārdošanas bāzi. Dell firmas servisa nodrošinājums ļaus piedāvāt pat vissarežģītākos risinājumus pārliecinoši: vairs nebūs jātērē laiks, lai apliecinātu atbilstību ražotāja līmeņa tehnisko ekspertīžu prasībām, vai jāuzņemas atbildība par lakā neatnākušajām detaļām un to loģistiku, vai tērēt laiku sarežģītu tehnisku problēmu risināšanai. Ar to turpmāk nodarbosies Dell Globālo pakalpojumu piegādes organizācija sadarbībā ar izvēlētu vietējo Dell autorizēto servisa partneri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us