DELL laiž klajā ULTRABOOK XPS 13

DELL laidis klajā XPS 13 klēpjdatoru – kompakto 13,3 collu Ultrabook, kas apvieno tādas īpašības kā “bez rāmja” displejs, ilgnoturīga baterija visas dienas garumā un jaunākās tehnoloģijas.

Portatīvajā datorā Dell XPS 13, kura korpusa biezums plānākajā vietā ir 0,63 cm un kura masa ir tikai 1,36 kg , ir apvienots gan pievilcīgs ārējais izskats, gan augsts ražīgums. Kopā ar jaunākajām Intel tehnoloģijām, tādām kā Rapid Start un Smart Connect, šis jaunums lietotājam dod iespēju strādāt produktīvāk, vienmēr būt sasniedzamam un ātri reaģēt uz situāciju, lai kur viņš atrastos. Būdams visjaunākais un vismobilākais portatīvais dators Dell portfelī, modelis XPS 13 ietilpst Dell XPS portatīvo datoru vecākajā līnijā, kas pašlaik veido 20% Dell kopējā biznesa apjoma patēriņa klases portatīvo datoru sektorā. Pagājušajā gadā, pēc tam, kad kompānija atjaunināja šo zīmolu saskaņā ar mobilo profesionāļu mūsdienu prasībām, XPS portatīvo datoru pārdošanas apjoms pieauga par 207%.

XPS 13 apvieno visas īpašības mobilajo lietotāju vēlmēm, tostarp otrās paaudzes Intel Core i procesoru, Intel HD 3000 grafiku un spilgtu, augstas izšķirtspējas WLED 300 nitu displeju izcilai skatīšanās pieredzei. Tas viss ultraportatīvā klēpjdatorā, kas ir ļoti parocīgs ceļotājiem. Lietotājiem, kuri mīl saglabāt filmas, mūziku un fotogrāfijas, XPS 13 piedāvā 128GB un 256GB cieto disku iespējas.

Portatīvais dators XPS 13, kas ir konstruēts jau no 2010. gada, kad tas tika radīts, lietotājam sniedz maksimālas ultradatora iespējas: displejs no portatīvā datora vāka malas līdz malai, ar stiprināto stiklu Gorilla Glass, pilnizmēra tastatūra ar pagaismu un lielu skārienpaliktni ar stikla pārklājumu un iebūvētiem taustiņiem, kas atbalsta vairāku pieskārienu vienlaicīgu pazīšanu (funkcija Multi-Gesture), baterijas darbības laiks līdz 8 st. 53 min. , un tas viss korpusā ar masu no 1,36 kg.

13,3 collu displejs, kas iekļaujas līdzīgā faktor-formā kā 11 collu produkts, padara to par viskompakto Ultrabook, kāds ir pašreiz pieejams. (Citi 13,3 collu klēpjdatori piedāvā to pašu skata laukumu, bet ar līdz pat 15 procentiem lielāku nospiedumu.) Unikāla oglekļa šķiedru kompozītmateriāla bāze piedāvā augstākās klases vizuālo pievilcību, un materiāls ir vieglāks un vēsāks pieskaroties nekā alumīnijs.

Ar Dell XPS 13 viegli pastāvīgi būt sasniedzamam un ātri iziet tiešsaistē. Tas ir viens no pirmajiem ultradatoriem ar Intel Smart Connect tehnoloģiju, kura periodiski aktivizē zināmo tīklu meklēšanu un atjaunina kalendāru un elektronisko pastu . Pateicoties SSD uzkrājējiem un Intel Rapid Start tehnoloģijai, modelis XPS 13 ielādējas dažu sekunžu laikā, un lietotāja rīcībā ir tāda portatīvā datora veiktspēja un acumirklīga piekļuve kā viedtelefonam. Drīz vien pēc šā modeļa izlaides Dell to integrē ar pozicionēšanas sistēmām Skyhook un Google Places.

Dell gājis soli tālāk ar XPS 13, lai radītu pievienoto vērtību visiem klientiem – gan darbam, gan izklaidei – un ir atvieglojis IT departamentiem izvēlēties klēpjdatorus, piedāvājot drošības pakalpojumus, kas atbilst kompāniju vadītāju un mobilo darbinieku šodienas prasībām. Kompānijām draudzīgās funkcijas ietver standarta Trusted Platform Module BitLocker datu šifrēšanai (šī funkcija nav pieejama Austrumeiropā un Krievijā) un izvēles ProSupport pēcpārdošanas apkalpošanu un konfigurāciju Pakalpojumi, piemēram, attēlu pielāgošanu un iezīmēšanu.

Latvijas tirgū XPS 13 būs pieejams 2012.gada martā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us