‘Deep Nostalgia’ atdzīvina vecās fotogrāfijas

Deep Nostalgia Myheritage

Mākslīgā intelekta (AI) darbināms pakalpojums Deep Nostalgia, kas animē fotoattēlus, pēdējās dienās ir kļuvis par visai bieži apspriestu tematu, jo cilvēki acīmredzot mēģina izveidot pēc iespējas interesantākus viltotos “video”.

Pakalpojums, ko piedāvā tiešsaistes ģenealoģijas uzņēmums ‘MyHeritage’, izmanto AI, kas licencēts no D-ID, lai radītu efektu, kas nekustīgam fotoattēlam pievieno animāciju.

Deep Nostalgia var padarīt ‘dzīvas’ jebkuras kameras fotografētas cilvēku sejas. Programma izmanto video ar iepriekš ierakstītām kustībām un piemēro to, kas vislabāk atbilst konkrētajam nekustīgajam fotoattēlam. Programmas galvenais mērķis ir ļaut augšupielādēt aizgājušo radinieku fotoattēlus un redzēt viņu kustīgos sejas vaibstus un smaidus, kas, šķiet, ir diezgan jauka ideja.

Lietotājiem ir jāreģistrējas ‘MyHeritage‘ bezmaksas kontam un pēc tam jāaugšupielādē fotoattēls. Tālāk process tiek automatizēts; vietne uzlabo attēlu, animē to un izveido gif. Vietnes FAQ sadaļa norāda, ka fotoattēli netiek piegādāti trešajām pusēm, un tās galvenās lapas paziņojumā teikts, ka augšupielādētie fotoattēli tiek automātiski dzēsti, lai aizsargātu lietotāju privātumu. 

Programma pēdējās dienās ir kļuvusi ļoti populāra, un lietotāji mēģina notestēt šī AI robežas. Kāds arheologs, piemēram, izmantoja seno statuju fotoattēlus, un jā, dažas no tām bija ar tukšām acīm. Lūk, piemēram, Aleksandrs Lielais:

Deep Nostalgia var apstrādāt un atdzīvināt tikai cilvēku sejas. ‘MyHeritage’ vietnē var augšupielādēt piecas fotogrāfijas, pēc tam ir iespējams reģistrēties bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versijai. 

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us