DEAC uzsāk iekarot Ukrainas tirgu

“Baltijā lielākais Eiropas datu centru operators DEAC plāno tuvāko trīs gadu laikā kļūt arī par vienu no spēcīgākajiem datu centru operatoriem Ukrainā,” rezumējot dalību 5. gadskārtējā starptautiskā vadošo datu centru konferencē, kas 22. februārī norisinājās Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, uzsvēra DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs.

“Ukrainas tirgus iekarošanā daudz var palīdzēt jau iegūtā pieredze Krievijā, kur mēs aktīvi piedalījāmies specializētās konferencēs, kā arī organizējām pasākumus uzņēmumu dažāda līmeņa vadītājiem. Pēc Krievijas tirgus apgūšanas scenārija DEAC plāno tuvāko trīs gadu laikā līdzīgus rezultātus sasniegt arī Ukrainas tirgū,” stāsta Oļegs Naskidajevs.

„Aktīva piedalīšanās IT eksperta statusā “C” līmeņa vadītāju (CEO, CIO, CFO) konferencēs un semināros, kuru laikā DEAC dalās savā pieredzē datu centru infrastruktūras jautājumos, ir krasi palielinājusi uzņēmuma atpazīstamību un uzticību Krievijas vidējā un lielā biznesa aprindās. Krievijā DEAC ir sasniedzis lielu atpazīstamību un uzticību Krievijas biznesa un mediju aprindās, ierindojoties pirmajā desmitniekā starp lielākajiem Krievijas datu centru operatoriem,” informē Oļegs Naskidajevs.

2012. gada 22. februārī Ukrainas galvaspilsētā Kijevā notika 5. gadskārtējā starptautiskā datu centru konference. DEAC šajā pasākumā bija viens no galvenajiem sponsoriem.

Uzrunājot konferences auditoriju, DEAC iepazīstināja Ukrainas biznesa pārstāvjus ar savu pieredzi NVS valstu tirgū un ar komerciālo datu centru infrastruktūras priekšrocībām. Prezentācijā „Kādēļ bizness izvēlas Eiropas datu centru operatora DEAC sazaroto tīklu?” tika īpaši uzsvērts, ka viens no galvenajiem stabila un noturīga biznesa pamata faktoriem ir informatīvā drošība, bet prezentācijas turpinājumā tika akcentētas galvenās priekšrocības, kādēļ Ukrainas biznesam IT infrastruktūra ir jāizvieto tieši Eiropas datu centros.

Konferencē kopā ar DEAC dalību ņēma pasaules vadošie datu centru piegādātāji – APC by Schneider Electric, Panduit, AMP Netconnect, HiRef, Stulz, Eaton, Conteg un Emerson Network Power. “Konferencē piedalījās vairāk nekā 300 potenciālo klientu, no kuriem daudzi ar neviltotu interesi uzdeva jautājumus par DEAC pakalpojumiem un infrastruktūru, izteica vēlmi sadarboties ar DEAC,” apmierināts ar konferences rezultātiem rezumēja Oļegs Naskidajevs.

„DEAC pirmizrāde Ukrainas biznesa aprindās pierādīja mūsu pamatotās prognozes par Ukrainas biznesa interesi Eiropas datu centru infrastruktūrā,” komentē Oļegs Naskidajevs.

DEAC jau vairākus gadus veiksmīgi apgūst NVS tirgu un uzņēmuma mērķtiecīgā darba rezultātā Krievijā vien ir atvērti un attīstīti vairāk nekā 300 IT ārpakalpojumu projekti. 2010. gadā DEAC atvēra uzņēmuma pārstāvniecību Maskavā. Līdzīgi veiksmīgai un pārliecinošai nostiprināšanai Krievijas tirgū, uzņēmums turpina paplašināt savu klātbūtni NVS tirgū, sākot aktīvu darbu Ukrainā.

Liela nozīme Ukrainas tirgus apguves sākšanai bija arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajai Latvijas uzņēmēju apaļā galda diskusijai ar Ukrainas premjeru N.Azarovu, kas notika Rīgā 2012. gada 10. februārī. Jau šīs diskusijas laikā DEAC pauda apņēmību tuvāko trīs gadu laikā kļūt par vienu no spēcīgākajiem datu centru ārpakalpojumu sniedzējiem Ukrainā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us