Dažādās pasaules malās dzimst vienādas idejas

2011. gada 23. februārī tika atklāta tīmekļa vietne www.LikeIT.lv, kuras mērķis ir apvienot Latvijas IT tirgus pārstāvjus – darba meklētājus un darba devējus. Izrādās, Austrālijā vienlaicīgi dzimusi vietne ar teju vienādu nosaukumu – www.likeit.com.au. Interesanti, ka sakritības saskatāmas ne vien abu interneta vietņu nosaukumos.

Par darba trūkumu IT lauciņā, Latvijas darba tirgus šobrīd noteikti nevar sūdzēties – kvalificēti speciālisti ir ļoti pieprasīti. Identiska situācija ir arī citviet pasaulē, kas noved pie pastiprinātas IT speciālistu meklēšanas. Vienas vīzijas īstenošana var tikt īstenota gaužām līdzīgi. Pie šāda secinājuma nonāca vietnes www.likeIT.lv veidotāji, atklājot, ka citā pasaules malā ir dzimis stipri līdzīgs projekts. Austrālieši radījuši tīmekļa vietni

www.likeit.com.au – pirmā sakritības visai izteikti redzamas vietņu nosaukumos. Taču analoģijas adresēs šodienas virtuālas pasaules plašumos nav nekas neparasts, tomēr, šajā gadījumā sakritības ar to nebeidzas. Arī projektu mērķi ir identiski – abas vietnes paredzētas IT darba tirgus dalībniekiem, proti – šo specifisko portālu uzdevums ir palīdzēt IT nozares darba meklētājiem un darba devējiem vienam otru atrast. Jāmin, ka nekādas saistības starp abu portālu izveidotājiem nav.

Par mums:
Latvijas www.likeIT.lv piedāvā modernā un ērtā veidā iesaistīties IT darba piedāvājumu apritē. Darba meklētājiem vietnes ietvaros ir iespēja izveidot profilu, to papildinot ar savu CV. Izveidotais profils būs redzams darba devējiem. Tāpat, ir iespējams pārlūkot jau esošos piedāvājumus un pieteikt tiem savu kandidatūru.
Vietnes lietošana ir bezmaksas.

Papildus informācija:
LikeIT mājaslapa – http://www.likeit.lv/
LikeIT twitter profils – http://twitter.com/#!/LikeIT_Latvia

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us