Datorspēļu konkursa – Beidz runāt, sāc darīt noslēguma posms!

„BEIDZ RUNĀT, SĀC DARĪT,” ar šādu saukli jau otro gadu tiek izsludināts konkurss, lai veicinātu datorspēļu industrijas attīstību Latvijā. Gluži tā pat kā datorspēļu konkurss Indago, arī šis tiek rīkots reizi divos gados un iepriekš tas notika 2008. gadā. Konkursā ikvienam tika sniegta iespēja pārbaudīt savus spēkus datorspēļu veidošanā, tādējādi sniedzot iespēju atklāties arī jauniem talantiem.

Tā kā konkurss tiek iedalīts vairākos posmos, informējam par vienu no nozīmīgākajiem posmiem, kurā var iesaistīties ikviens. Tas ir konkursa pēdējais posms, kurā ikviens portāla gamedev.lv apmeklētājs tiek aicināts no 16.novembra – 1. decembrim novērtēt iesniegtās datorspēles 5 zvaigžņu sistēmā, tādējādi nosakot uzvarētāju. Lai saglabātu lielāku intrigu, balsojums būs aizklāts, līdz ar to neviens no balsotājiem un dalībniekiem nezinās iespējamo uzvarētāju.

Kopumā konkursam no 19. jūlija līdz 31. augustam tika reģistrētas 18 spēles, tomēr līdz galam izstrādātas un iesniegtas tika tikai 8 spēles: Karstā nauda, Crazy Maze, Project Aurora: Moonrise, Ideālā pasaule, Boldman 2, FaI:Ge Episodes, CaP:Fire un Vulture.

Fināls un uzvarētāju apbalvošana notiks 3.decembrī, un vieta tuvākajā laikā tiks precizēta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us