Darbu sākusi ir.lv mobilā versija

Trešdien, 24.novembrī [url=http://www.ir.lv/]ir.lv[/url] laiduši klajā mobilo versiju mob.ir.lv, kas īpaši ērti ļauj tālrunī pārlūkot portāla rakstus un video, kā arī izteikt savu viedokli par notiekošo.

Mobilajā versijā ir pieejamas visas portāla piedāvātās iespējas – ziņu un viedokļu lasīšana, zibensziņas, karikatūras, kultūras afiša, blogi, video sadaļa. Ērti iespējams autorizēties savā profilā, pievienot komentārus, sekot domubiedru aktivitātēm un izvēlēties jaunus domubiedrus.

«Arī lielas un svarīgas lietas labi iederas mazā ekrānā. It sevišķi, ja tās ir pasniegtas kodolīgi – tieši tā, kā mēs ik dienu veidojam ir.lv ziņu un viedokļu izlasi, kas ātri un ērti sniedz kopainu par aktuālo,» saka „Ir” galvenā redaktore Nellija Ločmele.
Decembrī mobilajā versijā kļūs pieejama arī žurnāla „Ir” rakstu lasīšana un abonēšana.

[img]http://datuve/images/upload/20101127095323.jpg[/img]
Ir.lv un žurnāls „Ir” sāka darbu šā gada aprīlī un ieguvis popularitāti kā kvalitatīvs medijs, kas analizē politikā, ekonomikā, kultūrā un citās dzīves jomās notiekošos procesus un sniedz iedvesmu. Ir.lv mēnesī apmeklē 100 000 lietotāju un skata vairāk kā 1 milj. lapu, katru mēnesi apmeklētāju skaits aug un 2011. gadā „Ir“ plāno sasniegt 200 000 apmeklētājus mēnesī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us