Cyberpunk 2077 atkal tiek pārcelts – šoreiz uz 10. decembri

Cyberpunk 2077 iznākšanas datums atkal pārcelts

Cyberpunk 2077 iznākšana atkal tiek aizkavēta, šoreiz līdz 10. decembrim. Izstrādātājs CD Projekt Red saka, ka joprojām tiek strādāts pie spēles palaišanas dienas ‘ielāpa’, kas iepriekš bija paredzēts 19. novembrī. Daļēji tā aizkavējas dēļ tā, ka spēlei jāiznāk uz tik daudz platformām vienlaicīgi. Spēli varēsim redzēt divu dažādu paaudžu konsolēs, datoros un arī Google Stadia.

“Lielākais izaicinājums mums šobrīd ir spēles piegāde vienlaicīgi pašreizējās paaudzes, nākamās paaudzes [konsolēs] un datoros, kā arī mums ir jāsagatavo un jāpārbauda deviņas versijas,” Twitter ierakstā paziņoja uzņēmums. “Mums jāpārliecinās, ka viss darbojas labi un katra versija darbojas nevainojami. Mēs apzināmies, ka tas var šķist nereāli, ja kāds saka, ka 21 diena var kaut ko mainīt tik masīvā un sarežģītā spēlē, taču tas tiešām var. “

Cyberpunk 2077 oktobra sākumā oficiāli ieguva ‘gold’ statusu (t.i., spēles izlaišanas versija bija gatava), un izstrādātāji ar Twitter starpniecību solīja, ka “vairs nekādas kavēšanās nebūs”. Izlaiduma versija joprojām ir pabeigta, taču CD Projekt Red turpina izstrādāt nākamos atjauninājumus spēles izlaišanas dienai. “Šis ir laika posms, kuru mēs nepietiekami aprēķinājām,” teikts Twitter vietnē pat pēc neparedzēta krīzes perioda, kurā izstrādātāji strādā virsstundas.

Cyberpunk 2077 ir bijusi viena no gaidītākajām spēlēm 2020. gadā. Bet ar jaunāko kavēšanos tā, cerams, knapi iesprauksies vēl šajā gadā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us