Chrome 90 piedāvā iezīmēto tekstu pārvērst saitē

Chrome 90

Chrome 90 jaunā funkcija ļaus lietotājiem izveidot saiti uz sadaļu, kura kādā vietnē ir iezīmēta. Pagājušajā gadā šī opcija bija pieejama pārlūkprogrammas paplašinājumā ar nosaukumu Link to Text Fragment, taču tagad Google to pievieno pašā pārlūkā Chrome. 

Jaunā funkcija drīzumā nonāks pie visiem Chrome lietotājiem. (Lai pārbaudītu, vai tev tā jau ir pieejama, atjaunini pārlūku uz Chrome 90 versiju). Saskaņā ar Google produktu vadītāja Kayce Hawkins teikto, šī funkcija darbojas tieši tāpat kā pārlūka paplašinājums: apmeklē kādu tīmekļa lapu, iezīmē tekstu, uz kuru vēlies izveidot saiti, noklikšķini ar peles labo pogu un atlasi “Copy link to highlight”. Tiks izveidota URL tīmekļa adrese, kas beidzas ar  # simbolu, un kuru pēc tam var kopīgot ar citiem. Atverot saiti, tu tiksi nosūtīts uz konkrēto iezīmēto sadaļu, nevis lapas sākumu.

Piemērs tam, kā izskatījās gala rezultāts, izmantojot pārlūkprogrammas paplašinājumu, ir atrodams šeit, (bet tikai pārlūkos Chrome un Edge). Google skaidro, ka funkcija “Copy link to highlight” dažiem lietotājiem jau ir pieejama datoros un Android ierīcēs. Šī funkcija drīzumā būs pieejama arī operētājsistēmā iOS. 

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us