Chrome 88 atjauninājums uzlabo tumšo režīmu, noņem FTP un Adobe Flash

Chrome 88

Google šonedēļ izlaiž jaunu Chrome 88 versiju, kas uzlabos tumšā režīma atbalstu, vienlaikus noņemot FTP un Adobe Flash atbalstu. Tumšā režīma uzlabojumus var atrast gan Windows, gan Chrome OS. Chrome OS ir uzlaboti gan gaišie, gan tumšie režīmi, atjaunināti lietotņu palaidēja motīvi un ātrie iestatījumi

How To Geek ziņo, ka reizē ar Chrome atjauninājumu, tiek uzlabots arī Windows 10 tumšais režīms – ritināšanas joslas beidzot arī ir tumšas. Diemžēl pašlaik tās attiecas tikai uz Chrome 88 iestatījumiem, grāmatzīmēm, vēsturi un jauno ciļņu lapām, taču ne uz visām vietnēm, kurām ir pieejams tumšais režīms.

Chrome 88 tumšā režīma ritināšanas josla

Reizē ar atjauninājumu Google arī noņem dažas vecās tīmekļa tehnoloģijas. Datu pārsūtīšanas protokols jeb FTP (File Transport Protocol) jaunajā versijā ir oficiāli atspējots, noņemot atbalstu protokolam, kas gadu desmitiem ir izmantots failu sūtīšanai visā tīmeklī.

Chrome jaunā cilnes meklēšanas funkcija

Arī Adobe Flash tiek pilnībā noņemts no pārlūka Chrome 88. Jau ziņojām, ka Adobe Flash darbība laika gaitā tiks pārtraukta. Chrome pārtrauca Adobe Flash atbalstu 31. decembrī, iezīmējot tā laikmeta beigas. 

Google arī eksperimentē ar dažām jaunām pārlūka Chrome funkcijām. Jaunajā pārlūka versijā būs atrodama gan cilnes meklēšanas opcija, gan mazāk uzmācīgi vietņu atļauju pieprasījumi. Jaunā cilnes meklēšana būs jāiespējo, izmantojot chrome://flags/#enable-tab-search, un tā tiks parādīta kā jauna lejupvērstā bultiņa Chrome lietotāja saskarnē. Mazākus atļauju pieprasījumus var iespējot arī no chrome://flags/#permission-chip.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us