CES 2012 ietvaros Samsung prezentē pasaulē plānāko un kompaktāko premium klases klēpjdatoru Series 9

Starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2012 Samsung Electronics prezentējis Notebook Series 9 otrās paaudzes klēpjdatoru, kas ar tā unikālo korpusa dizainu iekaro pasaulē kompaktākā premium klases klēpjdatora titulu, nostiprinot Samsung pozīcijas šajā tirgus segmentā.

Tirdzniecībā Baltijas valstīs jaunais Samsung Notebook Series 9 klēpjdators nonāks šī gada otrajā pusē. Series 9 lepojas ar pasaulē plānāko un kompaktāko korpusu 13 un 15 collu klēpjdatoru kategorijās. Īpaši plānās sastāvdaļas ir izgatavotas speciāli Series 9 klēpjdatoram un ar augstu precizitāti iestrādātas ierīces viengabala korpusā. Lai samazinātu ekrāna apmali un palielinātu ekrāna izmēru, ir izmantota Samsung inovatīvā korpusa šasijas tehnoloģija MaxScreen. Tā ir radījusi revolūciju premium klases plāno un vieglo klēpjdatoru kategorijā, dodot iespēju pielāgot šīs kategorijas prasībām arī 15 collu klēpjdatorus.

[b]Ekskluzīvs dizains[/b]

Visas sastāvdaļas – LCD ekrāns, tastatūra, mātesplate, kabeļi, ventilatori un baterija – ir precīzi piemeklētas un pielāgotas, lai perfekti iederētos Series 9 klēpjdatora plānajā viengabala korpusā. Aerodinamiskais premium klases dizains apvieno korpusa līnijas un izliekumus vienā kompaktā koptēlā bez jebkādām liekām detaļām.

[img]/images/upload/20120110234430.jpg[/img]

Korpusa galvenā daļa ieturēta pelnu melnā tonī, savukārt tā sāni ir atstāti dabīgi matētā alumīnija tonī. Lai iegūtu šādu vizuālo noformējumu, jaunā Series 9 klēpjdatora korpuss ir apstrādāts ar smilšu strūklas iekārtu, kā rezultātā uz ierīces virsmas nepaliek pirkstu nospiedumi.

[b]Izcila mobilitāte un augsta veiktspēja[/b]

Samsung Series 9 ir pasaulē pirmais 15 collu premium kategorijas klēpjdators, turklāt tas ir arī kompaktākais šajā kategorijā, jo 15 collu ekrāns ir iestrādāts 14 collu korpusā. Tā biezums ir vien 14,9 milimetri, bet svars – 1,49 kilogrami. Datoram ir otrās paaudzes Intel Core i5 procesors ar operatīvo atmiņu līdz pat 8 GB un 128 GB ietilpības SSD disku. Savukārt 13 collu modeļa biezums ir vien 12,9 milimetri, bet svars – 1,19 kilogrami.

Samsung Fast Solutions tehnoloģija ļauj sākt darbu ar Series 9 klēpjdatoru no pilnībā izslēgta stāvokļa tikai 14 sekundēs, bet, lai „atmodinātu” to no miega režīma, ir nepieciešamas mazāk nekā 2 sekundes.

HD+ SuperBright Plus ekrāns ar pretatspīduma pārklājumu, kura spilgtums ir palielināts par 180%, nodrošina labu redzamību, pat atrodoties ārā. Turklāt ekrāna un tastatūras apgaismojuma spilgtums tiek automātiski pielāgots apkārtējās vides apgaismojumam.

[b]Radīts vienkāršai un ērtai lietošanai[/b]
Lielais, ar stikla pārklājumu un attēla sensoru aprīkotais Multi-Touch skārienpaliktnis atbalsta dažādus žestus daudz ērtākai Series 9 klēpjdatora lietošanai. 3D attēla sensors palīdz skārienpaliktnim atpazīt 21 dažādu žestu (divu pirkstu pieskāriens, slidināšana, rotācija u.tml.).

Apejot ierasto Control Panel sadaļu, ar Samsung Easy Settings funkciju ir iespējams viegli veikt datora sākotnējos iestatījumus. Šī funkcija arī optimizē Samsung palīgprogrammu darbību, tādējādi padarot ātrāku klēpjdatora ielādi un darbību.

[b]Luksus zīmolu sadarbība[/b]

Atsaucoties uz aizvien augošo pieprasījumu pēc luksus klases klēpjdatoru aksesuāriem, itāļu zīmols Valextra aunajam Series 9 klēpjdatoram CES 2012 izstādes ietvaros radījis īpašu ādas portfeli.

“Kā viens no pasaules top modes preču zīmoliem mēs esam gandarīti par iespēju piedalīties ekskluzīva portfeļa izveidē jaunajam Samsung Series 9 klēpjdatoram. Valextra Premium portfelis ir kā perfekts akcents, kas papildina un paspilgtina tā īpašnieka tēlu pasaulē, kurā izsmalcinātībai ir ļoti augsta nozīme. Premium portfelis ir elegances un izsmalcinātas gaumes apliecinājums, kas kopā ar jauno Series 9 klēpjdatoru perfekti iekļaujas luksus produktu kategorijā,” skaidro Valextra prezidents Emanuels Karminati Molina.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us