CES 2012 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar Google TV

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros LG Electronics (LG) iepazīstina ar ilgi gaidīto Google TV. LG Smart TV ar Google TV apvieno sevī Google Android operētājsistēmas un LG 3D Smart TV tehnoloģiju priekšrocības, piedāvājot vēl plašākas un pievilcīgākas mājas izklaides iespējas.

“LG arvien tiecas nodrošināt jaunas, vēl plašākās mājas izklaides iespējas, tāpēc ar Google TV un LG 3D un Smart TV tehnoloģiju inovācijām, ikvienam būs iespēja sastapt nākotni jau šodien,” sacīja Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

[img]/images/upload/20120106162344.jpg[/img]

LG Google TV lielākā priekšrocība ir ērta, intuitīva lietošana, ko nodrošina gan Android interfeiss, gan LG Magic Remote Qwerty. LG Google TV lietotāja interfeiss un galvenais ekrāns radīts ērtai informācijas atrašanai un atlasei. Tāpat vienlaikus iespējams veikt meklēšanas funkciju, pārlūkot sociālos tīklus, kā arī TV funkcijas. Savukārt Magic Remote Qwerty apvienota gan LG Magic Remote tālvadības pults ērtā lietošana, gan Qwerty tastatūra.

Ar LG CINEMA 3D tehnoloģiju, Google TV nodrošina iesaistošu, ērtu un plašu mājas izklaidi. Pateicoties LG Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģijai, CINEMA 3D brillēm nav neieciešamas baterijas, tās ir ērtas un īpaši vieglas. Turklāt nepieciešams tikai viens pults slēdzis, lai jebkuru 2D formāta video pārveidotu 3D formātā.

Līdzās Google TV, LG turpinās papildināt arī Smart TV platformu, kas balstīta uz NetCast un būs pieejama vairāk nekā 60% LG plakanā paneļa displeju televizoros, kas tiks laisti klajā 2012. gada laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us