Canon uzlabo profesionālās videokameras XF305 un XF300 ar jaunām 3D un dubultā slota ierakstīšanas iespējām

Canon paziņojis par ievērojamiem kompānijas piedāvāto profesionālo video kameru XF305 un XF300 uzlabojumiem, tajā skaitā iespēju konfigurēt divas ierīces, lai uzņemtu 3D HD video. Canon jaunā programmaparatūra uzlabo XF300 sērijas videokameras ar Canon 3D Assist funkciju, kas ļauj viegli iestatīt 3D HD video funkciju divām ierīcēm. Papildu tā piedāvā arī atjauninātu Scan Reverse funkciju, dubultā slota ierakstīšanu, lai nekavējoties nodrošinātu dublēšanu, un iespēju atspējot retranslētu ierakstīšanu. Canon iepazīstinās ar jauno, Canon XF305 un XF300 video kamerām paredzēto profesionālo lietojumprogrammu klāstu, tostarp jauno prototipa programmaparatūru, uzņēmuma stendā C4325, 2011. gada Nacionālo raidsabiedrību asociācijas (NAB) izstādē Lasvegasas sanāksmju centrā, kas notiks no 11. – 14. aprīlim.

3D filmēšanas iespēja ar ass nobīdi
Canon 3D Assist funkcija atvieglo divu profesionālo videokameru XF305 vai XF300 iestatīšanu, izmantojot kopā, lai uzņemtu 3D HD video. Jaunā programmaparatūra ļauj izmantot OIS objektīva nobīdi, lai palīdzētu optiski savienot divas XF305 vai XF300 videokameras. Tā piedāvā arī Focal Lenght Guide, lai parādītu abu kameru savstarpējo tālummaiņas novietojumu un palīdzētu kalibrēt tālummaiņas iestatījumus. Lietotājs var veikt pielāgojumus izvēlnes sistēmā, kad kameras ir novietotas uz platformas vai statīva. Pēc savietošanas kameras skatu leņķa maiņa tiek attainota pēc tālummaiņas pielāgošanas, novēršot kameru nepareizu savietošanu un vienkāršojot pielāgošanu. Tas notiek līdzīgi 3D filmēšanas funkcijai, ko nodrošina Canon profesionālo kameru XF105 un XF100 modeļi.

Scan Reverse funkcija 3D ierīcēm
Jaunā programmaparatūra atjaunina XF300 sērijas videokameru Scan Reverse funkciju, sniedzot iespēju ierakstīt attēlus, ko var izvirzīt horizontāli, vertikāli vai vienlaikus abos veidos, tādējādi atvieglojot ierakstīšanu ar 3D spoguļierīcēm.

Dubulto slotu ierakstīšana
Šī jaunā funkcija ļauj videokamerām ierakstīt video vienlaikus divos karšu slotos, nodrošinot tūlītēju svarīgu failu dublēšanu. Funkcija būs lieliski piemērota, lai to izmantotu ražošanas vidē, nodrošinot katras epizodes vairākas kopijas.

Retranslētās ierakstīšanas ieslēgšana/izslēgšana
Retranslētā ierakstīšana ir novatoriska funkcija, kas atvieglo lietošanu, jo kad viena CF karte ir pilna, video ierakstīšana bez pārtraukuma turpinās otrā kartē. Tagad šo funkciju var atslēgt, lai novērstu datu automātisku ierakstīšanu otrajā kartē. Tādējādi iespējams izvairīties no ierakstīšanas otrajā kartē un lietotājs to var izmantot tad, kad pats vēlas, vai saglabāt tajā tikai izvēlētu video dublējumkopijas.

Par XF 305 un XF 300
XF300 sērijas videokamerām ir XF kodeks, MPEG-2 4:2:2 50 Mbps kodeks Native 1920 x 1080 ļauj ierakstīt HD video plaši pieejamās un ne dārgās Compact Flash (CF) kartēs. Apvienojot video, audio un metadatus vienā failā, Canon XF305 un XF300 izmanto MXF (Material eXchange Format) File Wrapper, plaši izmantotu atklātā pirmkoda formātu, lai palielinātu saderību ar esošās nozares infrastruktūru un nelineārās rediģēšanas (NLE) sistēmām.

Canon XF305 un XF300 profesionālajām videokamerām ir īsts Canon 18x HD
L sērijas objektīvs, trīs Canon izstrādāti Native 1920 x 1080 CMOS attēlu sensori un Canon XF kodeks, kas nodrošina izcilas krāsu nianses, kādas nepieciešamas digitālo filmu precīzā hromēšanā, krāsu nolīdzināšanā un kompozīcijā. Turklāt XF305 modelim ir nozares standarta HD-SDI izeja, Genlock un SMPTE laika kodu (ievade/izvade) ligzdas vairāku kameru izmantošanai, apraidei vai 3D filmēšanai.

Plānots, ka jaunā programmaparatūra būs pieejama lejupielādei, sākot ar 2011. gada 3. ceturksni.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us