Canon saņem trīs balvas EISA 2011.-2012.gada balvu pasniegšanas ceremonijā

Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācija (EISA) pagodinājusi Canon ar trim balvām, kas piešķirtas kompānijas izstrādājumiem. Par EOS 600D Digital SLR tika piešķirta balva “2011.-2012. gada Eiropas kamera”, savukārt LEGRIA HF M41 videokamera izpelnījās balvu “2011.-2012. gada Eiropas videokamera”. EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM L sērijas telefoto tālummaiņas objektīvs tika atzīts par “2011.-2012. gada profesionālo objektīvu”, tādējādi apliecinot Canon foto un video izstrādājumu augsto kvalitāti.

Par EISA balvas piešķiršanu balsojumā lemj neatkarīgu ekspertu komisija. Tās sastāvā ir vairāk nekā 50 ievērojamu žurnālu izdevēju no 20 valstīm. Piešķirot apbalvojumus, tiek atzinīgi novērtēti izstrādājumi, kas apvieno progresīvu tehnoloģiju, funkcijas un dizainu ar patiesu vērtību. 2011.-2012. gada žūrijas komisija ir pasludinājusi trīs minētos Canon izstrādājumus par vislabākajiem attiecīgajās kategorijās.

“Canon ir apņēmies radīt izstrādājumus, lai cilvēkiem būtu vienkāršāk iemūžināt savu dzīvi pēc iespējas labākā kvalitātē,” norādīja Stīvs Māršals [Steve Marshall], Canon Europe Patērētāju attēlveidošanas izstrādājumu tirdzniecības direktors. “Šīs EISA balvas ir ļoti liela atzinība mūsu foto un video izstrādājumu grupām un apliecina kvalitāti, ko Canon kā tirgus līderis piedāvā gan patērētājiem, gan profesionāļiem.”

[b]2011.-2012. gada Eiropas kamera: Canon EOS 600D[/b]

[img]http://datuve/images/upload/20110211170840.jpg[/img]
EOS 600D, kas ir nevainojama izvēle aizrautīgiem fotogrāfiem, kuri vēlas apvienot izcilu attēla kvalitāti un lietošanas vienkāršumu, ieņem vadošo vietu iesācējiem paredzēto Canon EOS kameru klāstā. Ar 18 megapikseļu CMOS sensoru, uzlabotu 14 bitu DIGIC 4 apstrādes tehnoloģiju, Full HD filmām un jaunu uzņemšanas režīmu klāstu EOS 600D ļauj lietotājiem iemūžināt vēl aizraujošākus, jautrākus un radošākus attēlus nekā līdz šim.

Komentējot Canon EOS 600D, EISA žūrijas komisija teica: “Canon EOS 600D ir augstvērtīga kamera ar ļoti plašu iespēju klāstu un pielāgojamām funkcijām. Izcilā izšķirtspēja un zemais trokšņu līmenis pat pie augstiem ISO iestatījumiem padara to par ļoti iekārojamu modeli amatierfotogrāfiem. Šī jaunā EOS paaudze piedāvā Full HD video, lielāku, ērtāku satvērienu, ārējo mikrofona ligzdu, bezvadu zibspuldzes vadību, labu dinamisko diapazonu, izteiksmīgu LCD ekrānu un vairākas iesācējiem draudzīgas iespējas, pateicoties kurām augstāka attēlu kvalitāte kļūst vieglāk sasniedzama.”

[b]2011.-2012. gada Eiropas videokamera: Canon LEGRIA HF M41[/b]

[img]http://datuve/images/upload/20110106165953.png[/img]
LEGRIA HF M41 ir paredzēta lietotājiem, kuri vēlas gūt profesionālas kvalitātes rezultātus. LEGRIA HF M41, kas ir aprīkota ar HD CMOS Pro sensoru, kurš pārņemts no Canon profesionālo videokameru klāsta, nodrošina izcilus rezultātus vājā apgaismojumā, ļaujot iemūžināt ar augstu detalizācijas pakāpi pat tumšākos apstākļos. Canon HD video objektīvam ir īrisa diafragma vienmērīga fona miglainuma radīšanai un 10x optiskā tālummaiņa, kas ļauj lietotājam filmēt no vairākiem fokusa attālumiem. Grozāms pieskārienjutīgais LCD ekrāns, iebūvētais stāstu veidotājs un jaunie “kino izskata” filtri nodrošina interaktīvu video filmēšanu. Canon Smart Auto tehnoloģija ļauj lietotājiem vienkārši uzņemt filmas izcilā kvalitātē.

Komentējot Canon LEGRIA HF M41, EISA žūrijas komisija teica: “Canon LEGRIA HF M41 progresīvā videokamera ir ērta un kompakta, tāpēc to ir noderīgi izmantot augstas kvalitātes video filmēšanai praktiski jebkādos apstākļos. Kamera ir aprīkota ar LCD ekrānu un tradicionālu skatu meklētāju. Tajā ir integrēta vienkārši lietojama izvēlņu sistēma ar tik daudzām automātiskām un manuālām funkcijām, cik vien var vēlēties, tostarp pilnu skaņas manuālās ierakstīšanas funkciju klāstu un iespēju pieslēgt ārējo stereomikrofonu. Auto focus sistēma darbojas īpaši ātri, jo kamera ir aprīkota ar ārēju “attāluma aci”. Ar ne mazāk kā diviem SD karšu slotiem, kas papildina iebūvēto 32 GB zibatmiņu, jums nekad nepietrūks brīvas vietas ierakstīšanai. Attēla kvalitāte ir izcila un ar īpaši zemu trokšņu līmeni pat vājā apgaismojumā.”

[b]2011.-2012. gada Eiropas profesionālais objektīvs: Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM[/b]

EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM, kas ir izstrādāts, reaģējot uz augošo pieprasījumu pēc augstas veiktspējas mobiliem telefoto tālummaiņas objektīviem, ir viegls, kompakts un daudzveidīgs objektīvs. EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM kā daļa no atzītās Canon L sērijas ir īpaši piemērots profesionāļiem un prasmīgiem amatieriem un nodrošina iespēju uzņemt portretus, dabas skatus un aktīvas darbības ar izcilu detalizācijas pakāpi. Tā 70-300 mm fokusa diapazons nodrošina izcilu elastīgumu, un Canon augstās efektivitātes optiskā IS sistēma ļauj lietotājiem uzņemt kadrus ar aizslēga ātrumu, kas ir četras iedaļas zemāks, nekā parasti vajadzīgs ar minimālu miglainumu. Canon Super Spectra pārklājumi arī mazina attēla dubultošanos un mirgošanu, nodrošinot visaugstāko iespējamo attēla kvalitāti un mazinot nepieciešamību veikt attēlu visaptverošu pēcapstrādi.

Komentējot Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM, EISA žūrijas komisija norādīja: “Canon EF 70-300mm F4-5.6L IS USM ir aizraujošs telefoto tālummaiņas objektīvs, kas apvieno augstu attēla kvalitāti un ārkārtīgi izturīgu konstrukciju un vienlaikus pārsteidzoši kompaktu dizainu. Tas izvirza jaunu standartu šim populārajam tālummaiņas diapazonam ar savu profesionālo automātiskās fokusēšanas veiktspēju un jaunākās paaudzes attēlu stabilizāciju, bet to joprojām var atļauties entuziasti. Visā tālummaiņas diapazonā šim objektīvam piemīt optiskās īpašības, kas atbilst fiksēta fokusa attāluma objektīviem – tā veiktspēja ir izcila pat ar visplatāko diafragmu, un īpašs aizsargs pasargā to no apkārtējās vides mitruma un putekļiem.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us