Canon PowerShot SX40 HS – 35x super tālummaiņa un uzlabots sniegums sliktā apgaismojumā

Canon laiž klajā sava jaudīgo un lielās tālummaiņas kompaktkameru klāsta jaunāko papildinājumu – PowerShot SX40 HS ar 35x īpaši plata leņķa objektīvu, pilnīgi manuālu vadību un Full HD filmu uzņemšanu. Tā ir ideāli piemērota fotogrāfiem, kuriem nepieciešama DSLR pielāgojamība un vadība apvienojumā ar īpaši plaša fokusa diapazona daudzveidību kompaktā korpusā.

Nodrošinot izcilu attēlu kvalitāti, PowerShot SX40 HS ir viens no pirmajiem PowerShot modeļiem ar Canon jauno DIGIC 5 attēlu procesoru, kam ir HS sistēmas sniegums un uzlabotas uzņemšanas iespējas, kā arī Full HD (1080p) filmu uzņemšanas atbalsts. Īpaši plašais tālummaiņas diapazons ļauj viegli uztvert jebkuru kadru, gan ātrus notikumus sacīkšu trasē, gan Āfrikas līdzenumu dabas ainas un abstraktus tuvplānus. Jaunā inteliģentā IS tehnoloģija nodrošina vienmērīgus un skaidrus fotoattēlus un video.

[b]Izcila jauda, izcila tālummaiņa[/b]
PowerShot SX40 HS ir ļoti daudzveidīga. Pateicoties vienai no jaudīgākajām tālummaiņām tirgū, tā uztver tuvus un tālus objektus ar īpašu precizitāti. To izgatavojot ir izmantota tā pati pieredze optikas jomā kā Canon nozares vadošajiem profesionālajiem objektīviem. Daudzveidīgā 35x tālummaiņa ar Ultrasonic un Voice Coil motoriem, kas nodrošina ātru, klusu tālummaiņu un fokusēšanu, ir paplašināma no 24 mm īpaši plata leņķa līdz maksimālam telefoto diapazonam 840 mm. Tas ļauj lietotājiem uzņemt satriecošu ainavu platleņķa uzņēmumus, kā arī portretus un attālu darbību.

[img]http://datuve/images/upload/20110916131429.jpg[/img]
4,5 iedaļu optiskais IS ir uzlabots ar jaunu inteliģentā IS tehnoloģiju, kas atpazīst situāciju un automātiski pielāgo vislabākos attēlu stabilizācijas iestatījumus no septiņiem iespējamajiem režīmiem . Piemēram, Panning IS tiek pielāgots, sekojot darbībai sacīkšu trasē, lai IS sistēma stabilizētu tikai vienā virzienā, savukārt Macro IS ar Hybrid IS tehnoloģiju ir ideāli piemērota skaidru tuvplānu uzņemšanai. Powered IS izmanto Canon videokameru tehnoloģiju, lai viegli uzņemtu tālākus objektus, ja tiek izmantota gara tālummaiņa, savukārt Tripod režīms izslēdz IS, kad kamera ir uz stabilas virsmas vai piestiprināta statīvam.

[b]Paceļ attēlu kvalitātes latiņu[/b]
PowerShot SX40 HS ir jaunākais modelis ar HS sistēmu, kas apvieno īpaši jutīgu 12,1 MP CMOS sensoru ar pretgaismu un Canon jauno attēlu procesoru, lai jebkuros apstākļos uzņemtu skaidrus attēlus. Jaunais DIGIC 5 attēlu procesors piedāvā vēl labāku traucējumu samazināšanas tehnoloģiju, nodrošinot par 75% mazāk traucējumu visos ISO līmeņos un sniedzot dabiskākus un skaidrākus attēlus bez statīva vai zibspuldzes. Jaunais daudzzonu baltā līdzsvars liek attēliem izskatīties dabiskākiem, nosakot situācijas ar diviem dažādiem gaismas avotiem un piemērojot laukiem atbilstošu baltā līdzsvara korekciju. Piemēram, uzņemot parastu portretu ar zibspuldzi istabā, ko apgaismo volframa spuldzes, kamera pielāgos volframa balto līdzsvaru fonam un zibspuldzes baltā līdzsvaru sejai, tādējādi gan objekts, gan fons saglabās savas dabiskās krāsas.

[img]http://datuve/images/upload/20110916131513.jpg[/img]
[b]Liels ātrums, liels izteiksmīgums[/b]
Jaunais DIGIC 5 procesors paceļ 12,1MP CMOS sensora iespējas jaunā līmenī, ļaujot fotogrāfiem īpaši detalizēti un kvalitatīvi uzņemt katru mirkli. Uzņemot ātru darbību, fotogrāfi var izvēlēties nepārtraukti uzņemt pilnas izšķirtspējas attēlus 2,4 kadri/s, līdz karte ir pilna, vai jauno liela ātruma nepārtrauktās uzņemšanas HQ režīmu, kas nodrošina liela ātruma secīgu kadru uzņemšanu – līdz 10,3 kadriem/s.

Var arī eksperimentēt ar Super Slow Motion Movie režīmu – uzņemt VGA izšķirtspējas video ar 120fps (vai QVGA izšķirtspējas ar 240fps) un atskaņot to reālā ātruma daļās . Vēl lielāku atbalstu, fotografējot tumsā bez statīva, nodrošina Handheld Night Scene režīms. Tas uzņem liela ātruma secīgus attēlus, kuru datus apvieno vienā attēlā ar labu ekspozīciju un minimālu miglainumu.

[b]Full HD filmas – viegli uzņemt un kopīgot[/b]
Ar īpašo filmu uzņemšanas pogu fotogrāfs var vienā mirklī kļūt par operatoru, pārslēdzoties no kvalitatīvu foto uzņemšanas uz Full HD (1080p) video ar 24fps ar stereo skaņu uzņemšanu. USM un VCM uz lielās tālummaiņas objektīva ļauj PowerShot SX40 HS ātri un klusi vadīt tālummaiņu un fokusēšanu, turklāt filmējot var izmantot pilnu fokusa attālumu.

PowerShot SX40 HS atbalsta Apple iFrame Movie formātu, lai video klipus varētu nekavējoties ielādēt un rediģēt izplatītākajās video rediģēšanas programmās, vienkāršojot un paātrinot pēcapstrādes procesu. Iespējams kadrēt un skatīt uzņemto 6,8 cm (2,7”) PureColor II VA LCD grozāmajā ekrānā, vai arī kopīgot foto un video attēlus lielajā ekrānā tieši no kameras HDMI porta. Var arī izmantot HDMI-CEC saderīga HDTV tālvadības pulti, lai pārlūkotu kameru. Tas ir lielisks veids, kā dalīties ar brīvdienu attēliem un mājas video ar draugiem un ģimeni.

[b]Manuāla vadība un radošs atbalsts[/b]
Pieredzējušāki lietotāji var izmantot PowerShot SX40 HS pilnīgi manuālas vadības piešķirto brīvību. Var izmantot arī padomus un ieteikumus ekrānā, lai vadītu iesācējus caur dažādiem kameras iestatījumiem, palīdzot uzlabot viņu prasmes ar katru jaunu kadru. Smart Auto arī ir uzlabots, nosakot līdz 32 dažādām ainām un automātiski pielāgojot kameras iestatījumus, lai uzņemtu vislabāko attēlu. Tracking AF režīms ļauj izvēlēties objektu un to izsekot, kad tas pārvietojas kadrā, lai arī atrodoties ārpus kadra centra, objekts būtu fokusā.

Lai pievienotu ik kadram radošumu, PowerShot SX40 HS ir arī dažādi radošie filtri, to skaitā Fish-eye efekts, Super Vivid, Poster efekts un Miniature efekts, kas piemērojams arī filmām. Toy Camera efekts rada nostalģisku adatacs kameras efektu un Monochrome piedāvā melnbaltus, sēpija un zilu toņu kadrus.

Vēl vairāk paplašinot radošās iespējas, PowerShot SX40 HS var izmantot ar Canon Speedlite EX zibspuldzēm, objektīva filtra adapteri un citiem piederumiem. Tas nodrošina Canon kompaktkameras lietotājiem daudzas EOS DSLR sistēmas priekšrocības, apvienojumā ar šīs kameras izcilās tālummaiņas diapazona daudzveidību.

[b]Pievienojieties CANON iMAGE GATEWAY kopienai[/b]
PowerShot SX40 HS īpašnieki var pievienoties CANON iMAGE GATEWAY – foto un video attēlu kopīgošanas tiešsaistes vietnei.

CANON iMAGE GATEWAY tiešsaistes fotoalbums nodrošina 2GB attēlu glabāšanas vietu – pietiekami simtiem augstas kvalitātes attēlu.

PowerShot SX40 HS – galvenās funkcijas:
· 35x īpaši plata leņķa tālummaiņa ar USM
· Image Stabilizer (4,5 iedaļas). Inteliģentā IS
· HS sistēma (12,1 MP) ar DIGIC 5
· Full HD, HDMI
· 6,8 cm (2,7″) grozāmais LCD, EVF
· Smart Auto , Multi-area WB
· Liela ātruma nepārtrauktās uzņemšanas HQ
· Manuālie režīmi
· Zoom Framing Assist
· Piederumu klāsts

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us