Canon paplašina kalkulatoru klāstu ar Euro 2012 sēriju

Jaunajam KC-30 Euro 2012 astoņu rakstzīmju kalkulatoram ir izturīgs metāla atslēgu riņķītis un viegls korpuss, lai to ērti ieliktu vai piestiprinātu vismazākajām somām vai mapēm.

KC-30 Euro 2012 ir neslīdošas gumijas pogas, kas nodrošina precīzu ievadi, savukārt LCD ekrāns ļauj ērti nolasīt aprēķinus, esot kustībā. Mini portatīvais kalkulators ir ideāli piemērots visu vecumu sporta faniem Euro 2012 turnīrā un ir pieejams trijās modernās krāsās: violets, melns un balts.

Euro 2012 klāsta ietvaros Canon iepazīstina arī ar uzlaboto X MARK I Card un X MARK I Pointer, kam tagad ir Euro 2012 logotips, lai atzīmētu Canon iesaistīšanos starptautiskajā turnīrā.

X MARK I Card ir kredītkartes izmēra kalkulators, kas ir piemērots darījumu braucienos, lai kurp jūs arī dotos. Izsmalcinātajam dizainam ir alumīnija korpusa apakšējā daļa un balta vai melna apdare ar jauno Euro 2012 logotipu.

X MARK I Pointer nodrošina darījumu cilvēkiem inovatīvu, daudzfunkcionālu ierīci ar Memory Store un Recall funkcijām, kas ļauj lietotājiem gan ierakstīt, gan apskatīt nepieciešamo informāciju. To arī var izmantot kā sarkanu lāzerstaru, vadot prezentācijas. X MARK I Pointer ir lieliska izvēle darījuma braucieniem un prezentācijām. Tagad to rotā Euro 2012 logotips – tas ir piemērots faniem, kuri vēlas parādīt atbalstu Euro 2012 gan darbā, gan brīvajā laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us