Canon laiž klajā A3+ fotoprinteri PIXMA PRO-1

Canon šodien paziņoja, ka laiž klajā jaunu flagmaņa, pasaulē pirmo A3+ printeri, kas drukā, izmantojot 12 dažādu krāsu tinti, PIXMA Pro sērijas modeļi PIXMA PRO-1. Ierīce, kuras dizaina iedvesmas avots ir EOS, nodrošina visaugstākās iespējamās kvalitātes krāsu un melnbaltās izdrukas. Šis modelis ir ideāli piemērots profesionāliem fotogrāfiem, kā arī nopietni noskaņotiem amatieriem. Īpaši augstā produktivitāte padara to piemērotu lietošanai fotostudijās un komerciālās izstādēs.

Inovatīva 12 krāsu tintes sistēma izcilam rezultātam
Unikālā 12 krāsu tintes sistēma būtiski paplašina krāsu gammu vairumam pielietojumu. Jaunā Chroma Optimizer tehnoloģija nodrošina intensīvāku melnās krāsas blīvumu un viendabīgu spīdumu. Pieci melnbaltās tintes veidi nodrošina profesionāla līmeņa kvalitātes melnbaltās izdrukas ar teicamām ēnu un gaismas niansēm, kā arī vienmērīgu toņu pāreju un mazāku graudainību. Lai panāktu lielisku attēla noturību, ļaujot ar pārliecību pārdot vai demonstrēt izdrukas, tiek izmantotas nākamās paaudzes LUCIA pigmenta tintes.

Īpaši augstas kvalitātes krāsu un melnbaltās izdrukas
PIXMA PRO-1 nodrošina 1200 ppi (pikseļi collā) drukas izšķirtspēju (šis rādītājs divkārt pārsniedz iepriekšējo PIXMA Pro paaudžu rādītājus), lai pielāgotos profesionālajās kamerās pieaugošajam pikseļu daudzumam un nodrošinātu vienmērīgākas izdrukas ar līdz pat 4800 x 2400 dpi (punkti collā) lielu izšķirtspēju. Jaunā optimālā attēla veidošanas (Optimum Image Generating (OIG)) sistēma analizē fotogrāfijas krāsu un precīzi aprēķina vispiemērotākās tintes kombinācijas un tintes pilienu daudzumu; pēc tam Canon FINE drukas galviņa, kurā ir 12 288 sprauslas, to precīzi uzklāj uz papīra.

OIG sistēma uzlabo krāsu reprodukciju, dabīgās toņu pārejas un vienmērīgu spīdīgumu it visos drukas režīmos neatkarīgi no materiāla. Vienmērīgās toņu pārejas krāsu un melnbaltajās izdrukās tiek panāktas ar 16 bitiem katrā kanālā. PIXMA PRO-1 piedāvā trīs krāsu režīmus, tostarp jauno foto krāsu (Photo Colour) drukas režīmu, kas spēj reproducēt svaigi zilās un zaļās krāsas. Lineārā toņa (Linear Tone) režīmā krāsas tiek attēlotas ar lineārā toņa līkni, savukārt ICC profilu (ICC Profiles) režīmā lietotājs var izmantot krāsu profilus, kas piemēroti konkrētajam papīram, vai izveidot paši savu variantu.

Komerciāla mēroga produktivitāte
PIXMA PRO-1 spēj nodrošināt mākslas galerijas līmeņa kvalitātes izdrukas aptuveni 2 minūšu un 55 sekunžu laikā . Iepriekš ar PIXMA Pro9500 MkII tam bija nepieciešamaas 7 minūtes un 55 sekundes . 2,5 reizes lielāka tintes konteinera ietilpība, salīdzinot ar līdzīgāko modeli, nodrošina ilgāku lietošanas periodu bez pārtraukumiem tintes nomaiņai. No priekšpuses atveramais printera korpuss ļauj vienkārši piekļūt tintes konteineriem, kas atrodas printera korpusa abās pusēs. Efektīvākam darbam uz aizmugures planšetes var novietot līdz pat 20 fotopapīra loksnes. Manuālajā papīra padeves atverē var ievietot līdz pat 356 mm (14 collu) platu papīru un smagākus, mākslas darbiem paredzētus papīru veidus.

Izdrukām, kas iecerētas pārdošanai, reāllaika pilienu daudzuma kontroles sistēma stabilizē krāsas un tintes biezumu, nodrošinot viendabīgu krāsas rezultātu it visām izdrukām. Uzticamība komerciālajā vidē tiek panākta, pateicoties aprīkojumam, kas parasti attiecināms uz platformāta profesionālajiem printeriem. Tai skaitā ir smalko pilienu ventilators ar gaisa cirkulēšanas sistēmu un atsevišķa cauruļveida tintes padeves sistēma uz drukas galviņu. Ethernet tīkla savienojums ļauj PIXMA PRO-1 vienkārši koplietot tīklā.

Vienkāršota darba plūsma un profesionāla krāsu vadība
PRIXMA PRO-1 komplektācijā ietilpst Easy-PhotoPrint Pro programmatūra, kas vienkāršo printera uzstādījumus un ļauj drukāt partijās. Atbalsta iespējas ir paplašinātas, tagad pilnībā ietverot arī Adobe Photoshop® produktus un Canon Digital Photo Professional programmatūras aprīkojumu. Printeris nodrošina arī automātisku piemērotā ICC profila izvēli katram Canon papīra veidam. Tagad ir pieejams plašāks ICC profilu klāsts labi zināmu ražotāju mākslas darbu papīram.

Colour Management Tool Pro programmatūra, ko var lejupielādēt vietnē [http://software.canon-europe.com], atbalsta x-rite krāsu vadības rīkus, tostarp Colour Munki Photo un Colour Munki Design. Tā arī ļauj lietotājiem izveidot individuāli pielāgotus ICC profilus, lai panāktu optimālu izdrukas kvalitāti. PIXMA PRO-1 ietver arī vides gaismas labošanas (Ambient Light Correction) iespēju, ļaujot lietotājam izvēlēties gaismas veidu, kādā izdruka tiks izvietota. Drukas krāsas attiecīgi tiek automātiski pielāgotas, lai nodrošinātu vislabāko krāsu reprodukciju dažādos skata apstākļos.

PIXMA PRO-1 Eiropā būs pieejams no 2011. gada novembra.
PIXMA PRO-1 galvenie parametri:
• A3+ etalons fotogrāfijas profesionāļiem
• Izcilas krāsu gammas revolucionārā 12 krāsu tintes sistēma
• Chroma Optimizer viendabīgam spīdīgumam un intensīvai, skaidrai melnajai krāsai
• Optimālā attēla radīšanas (Optimum Image Generating) sistēma uzlabo krāsu reprodukciju
• Satriecošas melnbaltās izdrukas ar 5 melnbaltajām tintēm
• Jaunās LUCIA pigmenta tintes nodrošina teicamu fotogrāfiju noturīgumu
• Mākslas galerijas līmeņa kvalitātes A3+ fotogrāfijas apmēram 2 minūtēs 55 sekundēs
• Lielās ietilpības tintes konteineri nodrošina retāku nomaiņu
• Atbalsts plaša sortimenta drukas materiāliem, tostarp 356 mm (14 collu) platiem, kā arī bieziem materiāliem
• Easy-PhotoPrint Pro spraudnis efektīvai drukas darbu plūsmai

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us