Canon laidis klajā jaunus IXUS fotokameru modeļus

Canon laidis klajā [b]IXUS 115 HS[/b] – stilīgu un smalku IXUS, kas apvieno glītu dizainu un lielisku sniegumu pat vājā apgaismojumā. IXUS 115 HS ir Canon HS System, lai viegli varētu uzņemt satriecošus attēlus jebkuros apstākļos. Lietotāji novērtēs jauno, satriecošo IXUS 115 HS dizainu, kam raksturīgs IXUS izsmalcinātais stils un īpaši smalks metāla korpuss, kas pieejams četrās izteiksmīgās krāsās.

HS System nodrošina satriecošu sniegumu it visos apstākļos
Pateicoties Canon unikālajai, jaudīgajai HS System, jums vairs nebūs jāskumst par neapmierinošiem rezultātiem. Vienalga, vai tā ir ballītes noskaņa vai krāsu pielieta vasaras diena, – Canon HS System nodrošina neticamu attēlu kvalitāti. Pat vāji apgaismotā vidē, kur attēli var būt neskaidri, graudaini un izplūduši, HS System bez zibspuldzes nodrošina skaidrus attēlus, uzņemot vides dabisko noskaņu. Tādējādi jaunā kamera nodrošina universālu sniegumu stilīgā korpusā un to var it visur paņemt līdzi.

[img]http://datuve/images/upload/20110219121029.png[/img]
Uzņemiet neticamus attēlus
Pateicoties Canon Smart Auto režīmam, kas spēj automātiski noteikt līdz 32 dažādām ainām, nav jāuztraucas par iestatījumiem: vienkārši notēmējiet, knipsējiet un izbaudiet mirkli. High-speed Burst režīms ļauj iegūt lieliskus rezultātus, fotografējot ātru kustību. Režīms uzņem nepārtrauktu kadru sēriju un apstādina darbību, lai uzņemtu ideālu mirkli vai secīgus attēlus. Izmantojot Handheld Night Scene, jūs varat uzņemt arī skaistas nakts ainas. Režīms uzņem vienas ainas vairākus secīgus kadrus, ko apvieno vienā attēlā, izveidojot skaidru, perfekti eksponētu attēlu.

Ar Movie režīmu uzņemiet vairāk
Jūs varat ne tikai uzņemt lieliskus fotoattēlus: nospiežot īpašo video pogu, jūs varat nekavējoties ierakstīt Full HD 1080p filmas – īpaši mirkļi tiks iemūžināti neticami skaidri. Lai filmas veidotu mākslinieciskākas, Super Slow Motion Movie var uzņemt notiekošo, līdz pat astoņām reizēm palēninot darbības atveidojumu. Iemūžiniet mirkli pirms katra uzņemtā fotoattēla ar jauno Movie Digest režīmu, kas ieraksta līdz četrām sekundēm pirms kadra uzņemšanas un tad apvienojiet safilmēto, lai izveidotu nelielu video, kas papildina jūsu fotoattēlus.

[img]http://datuve/images/upload/20110219121058.png[/img]
Realizējiet savu iedvesmu
Atbrīvojiet savu iztēli un eksperimentējiet ar dažādiem radošiem IXUS 115 HS režīmiem, tostarp Toy Camera efektu, kas rada ar senāku kameru uzņemtu attēlu efektu, un Poster efektu, kas attēlam piešķir retro noskaņu. Ar gudro Smart Shutter arī fotogrāfs var piedalīties grupas fotoattēlā, jo tas ļauj iedarbināt aizslēgu, piemiedzot ar aci, uzsmaidot vai kadrā parādoties jaunai sejai. Izmantojot vieglo un kompakto ūdensizturīgo korpusu, iespējams fotografēt zem ūdens līdz 3 m dziļumā, savukārt niršanas korpuss ļaus ar to uzņemt pat 40 m dziļumā.

IXUS 115 HS – galvenās funkcijas:
Izcila attēlu kvalitāte pat vājā apgaismojumā, izmantojot HS System ar 12,1 MP CMOS sensoru;
Canon 28 mm platleņķa 4x tālummaiņas objektīvs ar optisko Image Stabilizer funkciju;
Smalks metāla korpuss ar lielu 7,6 cm (3,0”), izturīgu un skaidru PureColor II G LCD;
Full HD filmas (1080p) ar Dynamic IS un HDMI;
Smart Auto atpazīst 32 ainas, lai “notēmējot un knipsējot” tiktu uzņemti nevainojami attēli;
High-speed Burst un Super Slow Motion Movie uzņem ātru darbību;
Movie Digest pirms katra kadra ieraksta īsus video, ko apvienot filmā;
Miniature un Toy Camera efekti, Smart Shutter ar Smile un
Wink Self taimeris;
Handheld Night Scene un Best Image Selection: izcili rezultāti jebkurā laikā;
Izvēles piederums: ūdensdroši korpusi.

Canon papildinājis savu populāro IXUS sēriju ar [b]IXUS 220 HS[/b] – satriecoši elegantu digitālo kompaktkameru, kas apvieno klasisku IXUS dizainu un vadošu sniegumu. Šis modelis ir pats jaunākais izcilo, īpaši smalko IXUS kameru klāstā. Tas ir smalks, viegls un nenoliedzami moderns un piedāvā uzlabotu stilu un tehniskos parametrus.

Canon HS sistēma garantē nemainīgi augstu attēlu kvalitāti jebkuros apstākļos, savukārt 12,1 MP CMOS sensors nodrošina liela ātruma uzņemšanu. IXUS 220 HS ir Izcili piemērota, lai to ņemtu līdzi visur. Tai ir 24 mm īpaši plata leņķa 5x optiskās tālummaiņas objektīvs vieglā, nerūsējoša tērauda korpusā, kas ir tikai 19,5 mm biezs, padarot to par smalkāko šāda veida kamerui. Iespēja uzņemt Full HD (1080p) video ar stereo skaņu ļauj lietotājiem iemūžināt arī satriecošas kvalitātes filmiņas.

[img]http://datuve/images/upload/20110219121124.png[/img]
Izsmalcināts dizains, HS System vadīts sniegums
IXUS 220 HS ir Izstrādāts, lai sniegtu nepārspētu dizaina un snieguma apvienojumu. Tas ir jaunākais IXUS modelis ar HS System – uzlabotu augstas jutības attēlu sensora un jaudīgas DIGIC 4 apstrādes tehnoloģijas apvienojumu. Ar pretgaismas CMOS sensoru HS System samazina traucējumu līmeņus par, maks., 60% jebkurā ISO ātrumāii, ļaujot lietotājiem uzņemt skaistus, augstas kvalitātes skaidrākus attēlus pat vājā apgaismojumā. DIGIC 4 apstrāde nodrošina ātrumu, izcilu attēlu atveidi, zemu traucējumu līmeni un precīzus krāsu toņus, kā arī vispārējās darbības ātru reakcijas laiku.

Īpaši plats, īpaši pielāgojams
IXUS 220 HS piedāvā lietotājiem neticamu uzņemšanas pielāgojamību, pateicoties autentiskajam Canon īpaši plata leņķa 24 mm objektīvam ar 5x optisko tālummaiņu un ārkārtīgi efektīvu optisko IS. Objektīvs ļauj lietotājiem tālummaiņas plašajā diapazonā kadrā iekļaut vairāk un ar 5x optisko tālummaiņu piekļūt tālākiem objektiem, tādējādi nodrošinot lielāku kadrēšanas daudzveidību. Canon vadošā optiskā IS funkcija koriģē kameras sakustēšanās efektu, mazinot miglainumu. Tas ir īpaši noderīgi tālummaiņas telediapazonā vai fotografējot vājā apgaismojumā, attiecīgi sniedzot lietotājiem iespēju visos apstākļos uzņemt asus, detalizētus attēlus, turot kameru rokā.

[img]http://datuve/images/upload/20110219121151.png[/img]
Lielais augstas kvalitātes 6,9 cm (2,7″) PureColor II G LCD nodrošina ideālu attēlu kadrēšanas un izvēlnes pārlūkošanas iespēju. 230 000 punktu izšķirtspēja nodrošina ekrānā izcilas detaļas, un rūdītā stikla pārklājums sniedz platāku skatu leņķi ar izcilu krāsu atveidi un izteiktiem kontrastiem. Rūdītais stikls nodrošina arī nepārspējamu izturību. Papildu interfeisa padomi un ieteikumi sniedz kameras funkciju īsu skaidrojumu, palīdzot lietošanas laikā uzzināt vairāk par kameru.

Maza, moderna un funkcijām bagāta
Neskatoties uz smalko dizainu, IXUS 220 HS ir daudz dažādu funkciju. Jaunais modelis ir pati mazākā Canon kompaktkamera ar Full HD video uzņemšanas funkciju, tas filmē 1920 x 1080 p ar 24 kadriem/s (fps) ar stereo skaņu, iemūžinot īpašus momentus īpaši skaidri. Lietotāji var izmantot optisko tālummaiņu, lai piekļūtu attāliem objektiem filmēšanas laikā, un Canon Dynamic optiskais IS samazina kameras sakustēšanās efektus, kas rodas, filmējot kustībā, tādējādi palīdzot ierakstīt vienmērīgākus, asākus attēlus. Īpašā filmu ierakstīšanas poga ļauj viegli pārslēgties no foto režīma uz video attēlu uzņemšanas režīmu un pretēji, lai nekas netiktu palaists garām.

Neticams sniegums, viegla lietošana
IXUS 220 HS ir Canon jaunākais Smart Auto režīms, tāpēc tā ir ideāli piemērota lietotājiem, kuri vēlas vienkārši uzņemt kadrus. Smart Auto ir izstrādāts, lai ikviens varētu uzņemt izcilus attēlus, tāpēc tas spēj novērtēt katru situāciju atbilstoši dažādiem faktoriem un no 32 iespējām izvēlas vispiemērotāko ainu, uzņemot vislabāko attēlu. Fotogrāfam uzmanība jāpievērš tikai fokusam un kadrēšanai – pārējo paveic Smart Auto.

Smart Auto ir Face Detection tehnoloģija un jaunākā Advanced Subject Detection tehnoloģija, kas ļauj kamerai atpazīt un izsekot cilvēku sejām vai citiem kustīgiem objektiem, piemēram, transportlīdzekļiem vai mājdzīvniekiem. Tiklīdz objekts ir atpazīts, Servo AF/AE nodrošina, ka tas paliek fokusā un ir pareizi eksponēts, līdz aizslēgs tiek nospiests līdz galam un attēls uzņemts. i-Contrast un Smart Flash Exposure funkcijas Smart Auto nodrošina, ka objekti tiek uzņemti pēc iespējas detalizēti, samazinot asas ēnas un pārāk eksponētus gaismas laukus.

Liela ātruma radoša uzņemšana
IXUS 220 HS ir liela ātruma uzņemšanas režīmi, lai iemūžinātu ātru darbību un nepalaistu garām ne mirkli. Liela ātruma Burst režīms ļauj uzņemt fotoattēlus līdz 8,0 kadriem/s pie 3,0 MP, savukārt Continuous uzņemšanas režīms uzņem līdz 3,4 kadriem/s pie pilnas 12,1MP izšķirtspējas, līdz atmiņas karte ir pilna. Super Slow Motion Movie režīms piedāvā izcilu veidu, kā palēnināt ātras darbības, piemēram, sporta aktivitātes, atveidi, uzņemot ar 240 fps pie 320 x 240 un parādot ar 1/8 reālā ātruma, nodrošinot dramatisku iespaidu. VGA kvalitātes video (640 x 480) tagad atbalsta Super Slow Motion Movie režīmu, uzņemot ar 120 fps un parādot ar 1/4 no reālā ātruma.

Jaunais Movie Digest režīms nodrošina lietotājiem jaunu, interesantu dienas notikumu iemūžināšanas veidu. Izvēloties Movie Digest režīmu, IXUS 220 HS ieraksta līdz četrām sekundēm pirms fotoattēla uzņemšanas, lai pēc tam apvienotu dienas klipus vienā filmiņā. Movie Digest režīms ir izklaidējoša, viegla iespēja, kā uzņemt stāstu par notvertajos fotoattēlos iemūžinātajiem notikumiem un tas piedāvā alternatīvu veidu savas pieredzes iemūžināšanai.

Lietotāji, kuri vēlas izmēģināt atšķirīgus efektus, var izmantot sešus uzņemšanas režīmus, lai piešķirtu attēliem atšķirīgu perspektīvu. Papildus Miniature efektam, Fish-eye efektam, Super Vivid un Poster efektam, jaunais Toy Camera efekts piešķir attēliem retro izskatu, savukārt Monochrome rada noskaņas attēlus sēpijas, melnbaltos vai citos monohromos toņos. Miniature efektu var piemērot gan foto, gan video, ierakstot 1,5; 3 vai 6 kadrus sekundē filmu režīmā, lai radītu palēninātās filmas efektu miniatūrā izmērā.

Ar ūdensdrošo korpusu, uzņemiet zem ūdens
IXUS 220 HS ir pietiekami daudzveidīga, lai ņemtu līdzi it visur, turklāt tā saderīga arī ar dažādiem jauniem, papildu pieejamajiem ūdensdrošajiem korpusiem. Smalkais ūdensdrošais korpuss WP-DC320L ir ūdensizturīgs līdz trīs metru dziļumā, tādēļ tas ir piemērots risinājums snorkelēšanas vai ārtelpu sporta veidu iemūžināšanai, turklāt par saprātīgu cenu. Ūdensdrošais korpuss WP-DC41 ir lieliski piemērots nopietnākai uzņemšanai zem ūdens, piedāvājot izturību līdz 40 metru dziļumam, ar pilnīgu visu funkciju kontroli, kas ļauj lietotājiem noregulēt un uzlabot attēlu iestatījumus, lai atainotu dažādas ainas un situācijas.

Kopīgojiet stāstus ar CANON iMAGE GATEWAY
IXUS 220 HS īpašnieki var pievienoties CANON iMAGE GATEWAY – foto un video attēlu kopīgošanas vietnei tiešsaistē. Lietotāji var izmantot priekšrocības, ko sniedz 2 GB vieta simtiem augstas kvalitātes attēlu uzglabāšanai. Tiek atbalstīta arī mobilā pārlūkošana, ļaujot draugiem un radiem apskatīt attēlus arī esot ceļā.

IXUS 220 HS galvenās funkcijas:
HS System (12,1 MP);
24 mm, 5x tālummaiņa. Optiskais IS;
Nerūsējoša tērauda korpuss;
6,9 cm (2,7”) PureColor II G LCD;
Full HD ar optisko tālummaiņu. Dinamiskais IS;
Smart Auto (32 ainas);
Ātrdarbības nepārtraukta uzņemšana un Super Slow Motion Movie;
Movie Digest;
Radošie fotografēšanas režīmi;
Izvēles piederums: ūdensdroši korpusi;

Canon pieteicis satriecošo [b]IXUS 310 HS[/b] – jaunāko skārienekrāna IXUS, kas apvieno lielisku sniegumu vājā apgaismojumā, Full HD filmu uzņemšanu un manuālu fotografēšanas vadību skaistā nerūsējošā tērauda korpusā. IXUS 310 HS ir izstrādāta lietotājiem, kuri vēlas gan lielisku sniegumu, gan stilu. Tā nodrošina labu attēlu kvalitāti un dažādas uzlabotas funkcijas, lai viegli uzņemtu skaistus fotoattēlus un satriecošus 1080p video.

Canon HS System un spilgtais, īpaši plata leņķa objektīvs ar optisko IS ļauj lietotājiem uzņemt jebkuru ainu teicamā kvalitātē. Uzlabotais Canon intuitīvais skārienjutīgais interfeiss nodrošina lielāku kontroli pār foto un video, savukārt jaunā īpašā filmu ierakstīšanas ikona – ātru pārslēgšanos no foto režīma uz video uzņemšanas režīmu un pretēji, IXUS 310 HS ir ideāla kamera jebkurā situācijā – uzņemot izcilus atvaļinājuma vakaru saulrietus, pilsētas noskaņu vai jautrus draugu portretus klubiņā. Tā apvieno lieliskus tehniskos parametrus un īpašo IXUS stilu.

Neticams sniegums vājā apgaismojumā
HS System ļauj IXUS 310 HS piedāvāt vadošu sniegumu. Lielas jutības 12,1 MP CMOS sensors mijiedarbojas ar Canon DIGIC 4 attēlu procesoru, izveidojot HS System. Tas nodrošina labāko iespējamo attēla kvalitāti, jebkuros apstākļos uzņemot attēlus ar ievērojami samazinātu traucējumu līmeni. Kamerai ir uzlabots dinamiskais diapazons, kas ļauj lietotājiem uzņemt asus un skaidrus attēlus arī vājā apgaismojumā, kad parasti būtu nepieciešama zibspuldze,.
IXUS 310 HS ir autentisks Canon 24 mm, īpaši plata leņķa, 4,4x optiskās tālummaiņas objektīvs ar spilgtu f/2.0 maksimālo atvērumu. Objektīvs ne tikai nodrošina vairāk uzņemšanas iespēju – tā dizains ļauj izmantot arī lielāku aizslēga ātrumu, uzņemot maksimālo apkārtējās gaismas daudzumu labas kadru ekspozīcijas un dabisku uzņēmumu nolūkā. Ir arī iespējams vairāk samazināt lauka dziļumu nekā ar citām kompaktkamerām, lai uzņemtu izteiksmīgākus portretus un radošus makrouzņēmumus. 4 iedaļu optiskais IS stabilizē caur objektīva elementiem ieplūstošo gaismu, samazinot sakustēšanās efektus un miglainumu, kas var rasties, fotografējot ar mazāku aizslēga ātrumu vai tālummaiņas telefoto tvērumā.

[img]http://datuve/images/upload/20110219121215.png[/img]
HS System, f/2.0 objektīva un uzlabotā optiskā IS sadarbība veido ideālu rīku asāku un skaidrāku attēlu uzņemšanai jebkādos apstākļos, īpaši vājā apgaismojumā.

Skārienekrāna vadība, intuitīvs interfeiss
Lielais 8,0 cm (3,2”), 460 000 punktu izšķirtspējas PureColor II Touch LCD piedāvā lieliskus kontrastus un krāsu atveidi, savukārt platais skata leņķis ļauj vienkārši kadrēt un parādīt attēlus. Canon uzlabotais, pielāgojamais skārienjutīgais ekrāna interfeiss ļauj izkārtot dažādu kameras iestatījumu ikonas atbilstoši lietotāja vēlmēm. Touch AF iestata fokusa lauku ar vienkāršu pieskārienu, savukārt Touch Actions un Tap Control piedāvā vieglu un intuitīvu veidu, kā vadīt kameru ar vienkāršām, iepriekšnoteiktām kustībām dažādām funkcijām, piemēram, pārskatot attēlu bibliotēku vai mainot attēlus ekrānā.

Viegli uzņemt Full HD video
IXUS 310 HS īpašnieki var izcilā kvalitātē iemūžināt īpaša mirkļa noskaņu, izmantojot Full HD filmu ierakstīšanu ar stereo skaņu. Optisko tālummaiņu var izmantot arī filmēšanas laikā, un Smart Auto in Movie nodrošina papildu atbalstu, optimizējot kameras iestatījumus atbilstoši fotografējamās ainas apstākļiem.

Ir iekļauts arī Dynamic Image Stabilizer, ļaujot lietotājiem uzņemt vienmērīgāku un stabilāku video, – pat ja tiek filmēts ejot vai pārvietojoties kustībā esošā automašīnā.

Lai izveidotu stāstu par to, kas notiek aiz fotoattēliem, jaunā Movie Digest funkcija pirms fotoattēla uzņemšanas automātiski ieraksta līdz četrām sekundēm ilgus video, ko pēc tam apvieno jautrā, spontānā videoklipā.
Lietotāji tagad var uzņemt video iFrame formātā, kam pirms importēšanas nav nepieciešama transkodēšana. Tādējādi pārsūtīt un rediģēt nofilmēto iespējams ātrāk un vieglāk. HDMI-CEC saderība ļauj kameru pievienot arī HDTV un vadīt ar TV tālvadības pulti, lai izbaudītu notvertos mirkļus lielajā ekrānā.

Liela ātruma uzņemšana
CMOS sensors nodrošina dažādas liela ātruma uzņemšanas funkcijas, kas piedāvā vairāk radošu iespēju. Best Image Selection lielā ātrumā uzņem piecus secīgus attēlus, novērtējot visus kadrus un izvēloties labāko, ko saglabāt atmiņas kartē. IXUS 310 HS var uzņemt pilnas izšķirtspējas fotoattēlus līdz 3,4 kadriem/s un 8,2 kadrus/s ar samazinātu 3,0 MP izšķirtspēju High-speed Burst režīmā. Handheld Night Scene režīms ļauj uzņemt vairākus vienas ainas kadrus, ko pēc tam apvieno, lai radītu vienu pēc iespējas skaidrāku attēlu ar vislabāko ekspozīciju.

IXUS 310 HS ir arī Super Slow Motion Movie režīms, kas ļauj lietotājiem palēnināt ātras darbības atveidi, piemēram, sporta aktivitātes, uzņemot ainu ar VGA izšķirtspēju un ātrumu 120 kadri/s (fps) vai 320 x 240 izšķirtspēju un ātrumu 240 kadri/s. 30 kadru/s atskaņošana ļauj lietotājiem analizēt kustību, piemēram, golfa sitienu, vai pievienot darbībai dramatisku noskaņu.

Vadība un radošs atbalsts
Prasmīgāki lietotāji novērtēs diafragmas un aizslēga ātruma kontroli, ko atbilstoši nodrošina Av un Tv režīmi. Savukārt lietotājiem, kuri labprātāk izvēlas vienkārši “notēmēt un knipsēt”, patiks jaunākais Smart Auto režīms, kas tagad atpazīst līdz 32 ainām, uzņemot labi eksponētus attēlus bez manuālas kameras iestatījumu maiņas. Jaunā Advanced Subject Detection tehnoloģija ļauj kamerai noteikt un izsekot kustīgus objektus, pat ja tie nav cilvēki, savukārt Servo AF/AE nodrošina, lai objekts paliktu fokusā un būtu pareizi eksponēts līdz pat attēla uzņemšanas brīdim.

Seši radoši uzņemšanas veidi nodrošina iespēju radīt dažādus efektus. Papildus Fish-eye efektam, Super Vivid un Poster efektiem, jaunais Toy Camera efekts piešķir attēliem retro izskatu, savukārt Monochrome rada noskaņas attēlus sēpijas, melnbaltos vai citos monohromos toņos.

Canon populāro Miniature efektu var piemērot gan foto, gan video, ierakstot 1,5; 3 vai 6 kadrus sekundē filmu režīmā, lai radītu palēninātās filmas efektu miniatūrā izmērā. Multi-Aspect uzņemšana ļauj kadrēt oriģinālattēlu 3:2, 4:3, 1:1 un 16:9, lai jau iesākumā radītu vēlamo efektu.

Vēl lielāku pielāgojamību nodrošina Smart Shutter, ļaujot viegli iekļauties uzņemamajā attēlā. Pateicoties Face Detection tehnoloģijai, aizslēgs var tikt iedarbināts, kad kadrā parādās jauna seja vai starojošs smaids, vai pat piemiedzot ar aci.

Kopīgojiet stāstus ar CANON iMAGE GATEWAY
IXUS 310 HS īpašnieki var pievienoties CANON iMAGE GATEWAY – foto un video attēlu kopīgošanas vietnei tiešsaistē. Lietotāji var izmantot priekšrocības, ko sniedz 2 GB vieta simtiem augstas kvalitātes attēlu uzglabāšanai. Tiek atbalstīta arī mobilā pārlūkošana, ļaujot draugiem un radiem apskatīt attēlus, esot ceļā.

IXUS 310 HS – galvenās funkcijas:
HS System (12,1 MP);
f/2.0, 24 mm, 4,4x tālummaiņa. Optiskais IS;
Nerūsējoša tērauda korpuss;
8,0 cm (3,2”) PureColor II Touch LCD;
Full HD ar optisko tālummaiņu. Dinamiskais IS;
Smart Auto (32 ainas);
Ātrdarbības nepārtraukta uzņemšana un Super Slow Motion Movie;
Movie Digest;
iFrame video;
Radoši režīmi un manuālā vadība.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us